Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megoszthatom? Ma 9 hónapos a...

Megoszthatom? Ma 9 hónapos a kislányom és pozitívat teszteltem!

Figyelt kérdés
Igaz, még nem túl erős, de bizonyosan ott van... Nayon szerettünk volna kis korkülönbséggel testvérkét... Olyan boldogok vagyunk! Mindenkinek sok erőt, kitartást kívánok!
2010. okt. 8. 09:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10:59-es vagyok.

Köszönöm aranyos vagy várni fogom majd a képet!:-)

Komolyan mondom annyira örülök annak mikor azt olvasom,hogy sikerült pozitív lett a teszt babát várok!Ilyenkor arra gondolok,hogy igen egyszer nekem is lesz pozitív tesztem és én is ilyen boldogan elújságolhatom ország világnak,hogy végre sikerült az álmom babát várok!Bárcsak eljönne már ez a pillanat!De addig is örülök más boldogságának!!!:-)

2010. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok,sok boldogságot!

Az utolsó válaszoló annyira aranyosan írt!

Mi is dolgozunk a tesón.biztos vagyok benne,hogy hamarosan én is kiírok egy ilyet!

Még egyszer gratula!

2010. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

11:21-es vagyok.Forgine Nagyon drukkolok Neked,hogy hamarosan Tőled is azt olvassam,hogy jön a kis tesó!:-)

Lehet fura gondolat tőlem de én úgy gondolom,hogy ha valaki írígy más boldogságára annak nem lesz jó vége és ő nap kap olyan hogy is írjam dolgokat aminek örülni tudna.Miért legyek írígy,én nem tehetek róla nem hogy más,hogy hozzám még nem jött a gólya,de jönni fog tudom és annál nagyobb lesz az öröm akkor!Addig örülök másnak! :-)

2010. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. De azért egy olyan "jófajta" irigység van az emberben. Bennem is volt, még tegnap is, mikor találkoztunk egy ismerőssel, s "pocakosan" jött szembe. Arra gondoltam, de jó neki... Ma meg már nekünk is jó! :-)))
2010. okt. 8. 12:48
 15/22 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!

Nekem 8 hónapos a lombikos kislányom. 2 év után sikerült. Most múlt el az első mensim, eddig nem volt a szoptatás miatt, így mostantól mi is próbálkozunk. Hátha a kistestvér nem várat olyan sokat magára. Ha mégis, legalább mostmár tudom mennyire megéri megküzdeni érte.

Ha megtörténne a csoda tudatni fogom minden reménykedővel megígérem!

Még sok ilyen jó hírt szeretnék olvasni.

Legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!

2010. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jó értelemben van talán egy kis írígység de ha látok egy kismamát olyan jó érzés önt el mikor ránézek a pocakjára,lehet ez az írígység de tényleg csak jó értelemben! 10:56-os vagyok
2010. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
bocsi 10:59:-)
2010. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem lesz az olyan nehéz. Nekem 15 hónap van a gyerekek születési dátuma között. A világon a legboldogabb voltam, amikor kiderült a terhességem. A gyerekek meg sokáig azt hitték egymásról, hogy ők ikrek. A nagyobbiknak nincs is olyan emléke, amikor ne lett volna a másik. Imádják egymást!
2010. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot! (Én 2 hete teszteltem pozitívat, 21 hónapos, még ciciző kisfiam mellett.)

Nagyon-nagy OFF:

Minden egyes nem irígykedő, illetve "jóindulatból" irígykedő leendő anyucinak pedig ezerrel megy a drukk, hogy a ti boldogságotokat is átérezhessük egyszer itt!

Akik pedig valódi irígységet éreznek, azoknak üzenném, hogy természetesen nektek is ugyanúgy kívánom ezt a boldogságot, de próbáljátok meg kicsit másképp látni a világot. Menni fog! :)

2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves 11.21 és 12.39!

Nagyon szépen köszönöm,nagyon jólesik.:)

Ti első babára vártok? Régóta próbálkoztok?

Gondolod rád,remélem hamar összejön a gyerkőc!

Amúgy abszolút egyetértek azzal,hogyha a másik anyuka arról nem tehet,ha nekem nem úgy sikerülnek a dolgok,ahogy elképzeltem.

Szerintem jó ómen,ha gratulálsz valakinek szívből,irigység nélkül!

Megy a drukk mindekinek!

A kérdezőnek pedig még egyszer sok boldogságot!:)

2010. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!