Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10. napomon vagyok! És még...

A 10. napomon vagyok! És még nem jött meg pedig ma kellene de semmi tünete nincsen. Akár most is tesztelhetnék?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 11:27
 71/101 anonim ***** válasza:
ma teszteltem ilyen lett [link]
2010. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem az már babó!!!!!!!!:):):): GRATULAAAAAAAAAA

De miért fehér halvány csíkk?? ez milyen fajta teszt? voltál dokinál???

2010. okt. 14. 16:14
 73/101 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, szombaton ujra tesztelek, még nem mentem majd csak 1 hét mulva, még ne gratulálj, ez a teszt engem nem győzött meg.
2010. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 A kérdező kommentje:
De neked azért ott van! Nekem meg semmi....Arra gondoltam, hogy mindenképpen elmegyek jövőhetén dokihoz és elkezdem magamat ki vizsgáltatni!!! mert lehet, hogy valami nincsen rendben. Amikor utoljára voltam dokinál akkor azt mondta, hogy méhszáj sebem van. Gyógyszert azt fel írt be is szedtem..Majd megyek és meg kérdem, hogy minden rendben van-e!! Írj ha lesz valami
2010. okt. 14. 18:25
 75/101 anonim ***** válasza:
Mindenképp megírom, de majd te is hogy mit mondott a doki, sok sikert a babaprijekthez!!!
2010. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felfázva de úgy fáj a derekam majd le szakad ülni alig birok! Néha meg fáj egy kicsit a cicim, meg még mindig barnázok de csak egy kicsit. Szerinted mi lehet?? Vagy tényleg korán teszteltem..az előző beszélgetésünkből hogy neked még nem jött meg akkor nem erősebb színűnek kell lenni-e a tesztednek?
2010. okt. 15. 19:02
 77/101 anonim ***** válasza:

Hát próbálhatsz egy ujabb tesztet, de ha megjött akkor az nem jelent jót, de van akinek megjön terhesség alatt, vezíteni nem veszíthetsz. És a tesztetm:) : Na ez a mai:

[link]

2010. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 A kérdező kommentje:
Gratula tuti, hogy babás vagy!!!:):):):) neked legalább össze jött....És te miket próbáltál ki, hogy össze jöjjön?
2010. okt. 16. 10:51
 79/101 anonim ***** válasza:
Csak ovu tesztt használtam, és az első negatív napon tudtunk együtt lenni. Nekünk ez volt a 3. hónap. Ti hogy álltok? Szerintem vegyél ovutesztet az a tuti! Mikor lenne kb ovud?
2010. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 A kérdező kommentje:
10-én volt mensim, 28 napos ciklus szerintem 23-24-e körül...
2010. okt. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!