Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb mennyibe kerül a lombikprog...

Kb mennyibe kerül a lombikprogramban a részvétel, ha csak az apával van a gond?

Figyelt kérdés
ICSI eljárást javasoltak...
2010. okt. 7. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
1 stmulalasos beultetes TBre 100/120000, anelkul 400000, a fagyasztott beultetes TBre 20000 korul, TB nelkul 120000.
2010. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az apával van gond, neked akkor is kell szedni a hormonbogyókat..tehát ugyan annyiba kerül mint ha veled is gond lenne..nálunk is apukával volt gond..
2010. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Ha most felvesznek a programba, akkor kb mennyi idő múlva lehet eredmény? vagy mennyit kell várni?
2010. okt. 7. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:
par honap
2010. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ..nekünk egyik évben februárba indult és augusztusba volt csak beültetés, nem minden nő reagál jól a hormonszerekre amit adnak..én például az egyiktől totál kibuktam eszméletlenül hízni kezdtem egy hónapba húsz kilót..leállították és orron át kellet szívnom egy másik fajtát, aztán egyik vérvételen megemelkedett a prolaktin szintem, akkor azért halasztottak stb stb.
2010. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk idén volt lombikunk júniusban és 150 ezer volt a vége. Ha rám hallgatsz, addigra megcsináltatsz több vizsgálatot, hormonkép, inzulinrezisztencia, általános vérkép, citológia, spermavizsgálat stb., mert ezzel sem megy akkor az idő. Én amit lehetett vittem, úgyhogy a konzultációtól számolva a következő ciklusban már indult is a lombik.
2010. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk júliusban volt, és 70.000 volt a végösszeg. Minden vizsgálatot máshol csináltunk, kivéve amit csak ott lehetett. Hozzá tenném, hogy én kevesebb injekciót kaptam, mint az átlag. Sok sikert!
2010. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!