Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem? 3napja késik a...

Terhes lettem? 3napja késik a menstruációm.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A barátommal 2hete megszakított közösüléssel csináltuk és állítása szerint az első "spricc" belémment. Szerintetek terhes lettem? És 3napja már,hogy meg kellene, hogy jöjjön.
2010. okt. 6. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, ha az vagy, akkor a teszt kimutatja már!
2010. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet, igen. Pont peteérés idején voltatok együtt, elég egy spricc bőven. Tesztelj.
2010. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
És miért nem vettél be 72 órást te nagyon okos? Alapból nem megbízható a megszakítás, főleg ha még beléd is élvez. Ráadásul peteéréskor...hát ezt lehet, hogy megszívtad. Vegyél egy tesztet és kiderül, mert akármilyen meglepő, nem látunk a méhedbe.
2010. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
grat, hogy fogják hívni? ideje tesztelni kicsikém...
2010. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én is csak tesztet tudok javasolni...

illetve, hogy (bár már késő), de leközelebb ilyen esetekben kell a 72 órás tabit bevenni... De ebből nem szabad rendszert csinálni...

2010. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat ezt csak csak a teszt tudja kimutattni.
2010. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
72 órás tabit nem akartam bevenni,mert már 4alkalommal vettem be...többször már nem mertem.Fogamzásgátlót pedig nem szedhetek,mert rossz hatással van a szivemre.
2010. okt. 6. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a 72 órásban sokkal több hormon van, ami még annyira sem tesz jót a szívednek. Óvszerről hallottatok már? Nincs mellékhatása és nem mondhatja azt a pasid, hogy elfelejtette kivenni időben, mert nem kell kivennie. Mi a francért nem lehet védekezni? Az abortusz nem megoldás.
2010. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"72 órás tabit nem akartam bevenni,mert már 4alkalommal vettem be...többször már nem mertem.Fogamzásgátlót pedig nem szedhetek,mert rossz hatással van a szivemre."


jézusom, ekkora ökröket a 4 72 órás hamarabb kinyírja a szívedet, mint fogamzásgátló, nem mellesleg elég felelőtlen az orvosod, ha felírta, mert nem illene 3-4 havi gyakoriságnál többször beszedni...ha gumit nem akartok, akkor pharmatex (spec nekünk ez nem jött be, viszont életem legszarabb két óráját okozta úgy égetett, a páromat nem különben, de ő legalább le tudta mosni) vagy patentex oval kúp - ez jó, csak viccesen habzik

2010. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy feltetted a kérdést. Én is kíváncsi vagyok, hogy mennyi rá az esély, ha csak az első spricc jön belém! De ezek szerint van! Pláne, hogy mi pont peteérés körül voltunk együtt. Bár nálunk nem gond, ha véletlenül most akar jönni a bébi! Én még legalább egy hétig "stresszelek" mire kiderül, mert még csak 4 napja volt a dolog!
2010. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!