Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már négy napja késik, és az...

Már négy napja késik, és az ov. mikroszkóp páfrányos. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
24.én kellett volna megjönnie,aznap csináltam egy tesztet negatív lett. Semilyen tünetem nincs, csak a hasam fájdogál picit. Már egy hónapja szedek E-vitamint,(a doki javasolta)és az elvileg meghozza a mensit is, nem?Nagyon szeretnénk babát...
2008. dec. 28. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szia, teszt korai, az ovu mikroszkóp nem a terhességet mutatja, azt ne nézegesd. Várj még egy napot és tesztelj nyugodtan.

Tünetmentesen is lehetsz babás:)

2008. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

szia! az ovu mikroszkóp igen is kimutatja a terhességet is! nekem egyfolytában páfrányos volt,és tuti,hogy nem lehetett pé,mert már nagyon a végén voltam! felvettem a kapcsolatot a gyártóval e-mailben,és azt írta a hapsi,hogy kimutatja azt is!!!! és láss csodát két nap múlva a tesztem pozitív lett! csinálj egyet most is,mert lehet,hogy még a hcg szinted akkor alacsony volt!várom az eredményt nagyon!!!

sok sikert!!!

2008. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem konkretan a ciklus 21.napjatol pafranyos volt, majd nem jott meg, es maradtak a pafranyok. Most vagyunk a 35. hetben. Szoval az en tapasztalatom alapjan igenis jelentheti azt, hogy terhes vagy. :o)
2008. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, csináltam két tesztet, és mindkettő pozitiv lett!Annyira boldog vagyok,igazából még el sem hiszem...
2008. dec. 28. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Boldog babavárást:)


Az ovu mikroszkópról meg annyit... barátnőm megnyalatta a kisfiával, és páfrányos lett...

2008. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!