Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a beágyazódásos vérzés?

Milyen a beágyazódásos vérzés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 20. napomon, 28 naposak a ciklusaim, ma barnás folyásom van. Beágyazódáskor a vérzésnek csak pár cseppnek kell lennie, vagy lehet egész nap, vagy akár több napig is? És milyen színű, állagú? Akinek volt kérem irja meg hogy mit tapasztalt.
2008. dec. 27. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
beágyazódáskor nincs vérzés. Nagyon ritkán kis barnázás előfordulhat.
2008. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
nekem a beagyazodaskor kicsit pecstelt par csepet
2008. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 21. napon volt ilyesmi, 1 napig tartó barnás véres valmi, mintha épp megjönne, de nem voltam terhes. Ez épp most volt ebben a hónapban amikor nem is voltunk együtt. :S Sok embernek van ilyen, valami hormoningadozás lehet az oka. Ne erre figyelj, ne nézd görcsösen a folyásodat, csak idegeskedsz ha ezt teszed. Ugyanakkor a kérdésre válaszolva a beágyazódáskor is van aki tapasztal ilyet, de kb. fele-fele az elolszlás. Tehát szerintem nincs összefüggés a 20-21. napi pecsételésnek a beágyazódáshoz.
2008. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!