Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy érdemesebb szedni a...

Ketteske kérdése:

Hogy érdemesebb szedni a closty-t? Többi lent.

Figyelt kérdés
Több lánytól is hallottam, hogy az orvosa azt javasolja, hogy csak minden második hónapban szedjék a closty-t, mert amelyik hónapban nem szedik az eredményesebb. Nektek mi a véleményetek, illetve tapasztalatotok?
2010. okt. 5. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig szedtem, eddig nem volt eredménye, most lesz az első closti nélküli hónapom, kíváncsi vagyok.
2010. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még ezt nem hallottam...

A Clostyval sajnos van tapasztalatom, de negatív.

Régebben is szedtem, 5 hónapon keresztül egyfolytában (orvosi ellenőrzés, UH mellett) mindig volt peteérés, kaptam tüszőrepesztő szurit de semmi sem történt.

Sztem ha peteérési gondok miatt nem jön a baba akkor minden hónapban szedni kell, a kihagyott hónapban nincs hatása. Bár nem vagyok nőgyógyász...

Idén 6 hónapig szedtem folyamatosan a ciklus 5. napjától, napi 2*1-et, és most sem volt hatása.

De itt olvastam már sok pozitív példát is, hogy a Closty segített!

Nálam más lehet a gond vagy a férjemnél, valszeg azért nem segített.

Neked sok sikert!

2010. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző. Neked úgy adtak clostyt, hogy nem nézték meg a férjedet előtte. És ennyiszer ?
2010. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Először nem nézték meg a férjemet, úgy adtak, igen. Utána volt millió vizsgálat mindkettőnknek Kaáli intézet stb. Semmi sem derült ki.

Végül 3 év küzdelem után spontán sikerült.

Csak nem akartam részleteket írni, mert a kérdés nem erre vonatkozott.

2010. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!