Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a cilusom 29. napja,...

Ma van a cilusom 29. napja, jelent valamit, ha csak a jobb mellem fáj? A hasam enyhén görcsöl, mintha már meg akarna jönni. Mitől van?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk a férjemmel. A mellbimbóm mindkettő érzékeny, de csak a jobb mellem fáj kb 5 napja. A hasamban megvan a mindjárt megjön érzés, de néha olyam, mintha jegelném. Nem is nagyon tudom behatárolni, hogy milyen mert nagyon furcsa (tüzes-jeges érzés).
2008. dec. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Teszt?

Ha pozitív lenne, a féloldalasság ne zavarjon, nem vagyunk szimmetrikusak. Hol az egyik, hol a másik mell nő.

2008. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem merem megcsinálni, mert félek a csalódástól. Majd kb. 1 hét múlva. Már jártam úgy, hogy egy hetet is késett.
2008. dec. 27. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2008. dec. 27. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonlókat érzek, és nekem már késik 1 napja és a hőm is magas, és néha ugyan ezt a jeges érzést érzem a hasamban! Még én sem teszteltem, majd pár nap múlva! Szerintem (remélem) baba lesz! És nem olyan érzés a mindjárt megjön mintha meglenne? Mert én úgy érzem a hasam néha mintha épp meglenne, de nem. Meg néha beleszurkál.

Mindenképp írj ha teszteltél, nagyon drukkolok Neked, és remélem baba van!!!!!!!

2008. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. Baba nincs, :(((((( talán legközelebb...
2009. jan. 4. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!