Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol kapható ilyen ovulációs...

Hol kapható ilyen ovulációs hőmérő?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 4. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Már sehol nem kapsz újat, mert a higanyos hőmérőket nem lehet árusítani. Esetleg használtan keress, vagy a vaterán van nem használt is:

[link]

2010. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt hiszem nem higany van benne,hanem talán alkohol.

Azért tetszik nagyon,mert olyan mint a régi hagyományos,csak jobban le lehet olvasni a számokat róla.

2010. okt. 4. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, oké:)

Ilyet drogériában lehet kapni, bár még nem figyeltem meg, de a barátnőm mondta:)

2010. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és pár ezer forintot mondott rá:)
2010. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt még megkérdezhetem,hogy melyik drogériában?

A Dm-ben néztem ott nincs.Akkor talán a Müllerben vagy a Rossmannban gondolom.

2010. okt. 4. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a múlthéten vettem hőmérőt gyógyszertárban.Olyan mint a higanyos,de mégsem az.Mondtam a gyógyszerésznek,hogy lázmérőt szeretnék de nem digitálisat.Nem tudom mi van benne alkohol vagy más.Annyit mondott,hogy mérés után rögtön le kell rázni mert utána nem megy le vagy csak nagyon nehezen.1200 ft körül volt az ára.

2010. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!