Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban valószínű, hogy...

Februárban valószínű, hogy már meglesz a beültetés. Az orvos azt mondta addig fogyjak le 10-15 kg-ot. Szedem a merckformin tablettát is. Milyen gyors és hatásos fogyókúrát válasszak, hogy februárig legalább 10 kg lemenjen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
huuuuuuuuuuuuu nemsok az a 15 kg 2 honap alatt?ilyet meg hogy mondhat egy doki?hát azsem egészeséges ha ilyen sokat fogysz ilyen gyorsan
2008. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
probáld ki a norbit hátha segit
2008. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Én a fogyókúrás turmixokat ajánlanám, amiket főétkezések helyett kell inni. De azt tudnod kell, hogy ekkora súlyt leadni ilyen rövid idő alatt nagyon nem egészséges! Én sem értem, hogy mondhat ilyet egy orvos!

Sok szerencsét a babásodáshoz!

2008. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a Norbis "kajálást" javasolnám, de úgy, hogy délelőtt csak 2-es (vagy 1-es), délután meg este csak 1-es kódúakat egyél. Így én azért nem éheztem. Nem a legideálisabb, de most sajna "sietned" kell. Tornának meg a Callanetics-et mondanám, én ettől fogytam a legtöbbet. (pedig próbáltam már annyi tornát...)

Szorítok, hogy sikerüljön!!!!

2008. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha Mercformint írt fel az orvosod, akkor valószínűleg cukorbeteg vagy.Én is az vagyok és nekem is ezt kellett szednem.Ez a gyógyszer nagyon jó, lehet tőle fogyni!!!Persze mellette elengedhetetlen a megfelelő diéta+mozgás.Én egy hónap alatt adtam le 5 kilót.Szobabicikliztem minden este 10 km-t+diétáztam(napi 5x-i étkezés kis adagokban)Nagyon fontos, hogy szénhidrátmentesen egyél.Ja és ittam a Csala varázs teát(fogyis tea), ami reggelente hasmenést csinál, de annyira nem gáz!MIndent bele és hajrá!!!!Drukkolok, hogy sikerüljön!
2008. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is Norbit ajánlom. Most van egy elég brutális módszer, persze csak elsőre: 1 hónapig lehet csinálni, csak 1-es kódú kajákat lehet enni!

Egész napi menüt is lehet kérni, házhozszállítássasl, igaz,. nem olcsó, hogy minden kaját tőlük rendelsz, de 30 napig tart csak, és nincs is sok időd...

Én a rendelést ajánlom: www.updatefood.hu

2009. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Méga nnyit, hogy ehhez Norbi 30 nap alatt 10 kg ,ínuszt "ígér"!

Én néha rendelek tőle, nasi is van, kiadós sültek, bundázott kaják, levesek...! Rágcsának meg Update1 túrórudi, gyümölcs-chipsek, rízsszeletke, gépsonka, joghurt, sárgarépa, saláta, paradicsom!

Sok sikert!

2009. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs: mínuszt
2009. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!