Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ruhán keresztüli izgatás...

Ruhán keresztüli izgatás által eshet teherbe valaki (ha mondjuk közben nem, de előtte (legalább fél órával) már elélvezett a férfi, de utána az le volt törölve papírzsebkendővel)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed? Így nem lehet teherbe esni. A nedvesség ok, átüt a ruhán, de azért a katonák csak nem verekedik át magukat, na meg fel is kell jutniuk a méhbe. Ááá én esélytelennek tartom.
2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

ha az ondo bejutott a huvelybe, onnan eljutott a petesejthez, akkor igen

NINCS ESELYE

OLVASS LEGALABB UTANNA A FOGANTATASNAK, MIELOTT SZEXELNI KEZDESSZ ES VVVEEEDDDDEEEKKKEEEEZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem,főleg ruhán keresztül nem.
2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem,semmiképpen.

Ha csak a ruhádhoz ért,és azt is fél órával az orgazmusa után akkor kizárt.

2010. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy hova élvezett el a férfi, és hogy melyik testrészeteken volt ruha. Ez így elég általános.
2010. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A kérdés feltevése előtt utánaolvastam,de volt 1-2 eltérő vélemény az általánostól,azért mertem feltenni.

Az utolsó kérdésre pedig válaszolván,deréktól felfelé ment el,a ruha pedig természetesen mindkettőnkön,a nemi részeket érintve/takarva(konkrétan pizsoma,és fehérnemű..)volt rajtunk.

2010. okt. 3. 23:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy ebben az esetben voltak eltérő válaszok!Nem is lehettek,mert akkor valami bugyuta oldalt kellett volna olvasnod!Ez így teljesen esélytelen és lehetetlen!Nem csak hiszi az ember,hanem tudja és nem kicsi az esélye,hanem egyáltalán nincsen!Azért jó lenne,ha odafigyelnél bioszon és ne a Meglepetés rovatát bújd!GOOGLE ...beírod,hogy fogantatás menet és rájössz mekkora bődületes baromságot kérdeztél!
2010. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
"kislány, a bugyi nem óvszer" írta anno Veress Pali bácsi, de a kérdező valószínűleg olyan fiatal, hogy ezt nem olvasta... de nem baj, majd elmúlik! A fiatalsága biztos és reménykedjünk, hogy a butasága is...
2010. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!És ezúton (utólag/előre) is bocsánat,ha megbotránkozást váltottam ki sokatoknál a tapasztalatlanságommal.

Remélem,hogy valóban így lesz!

2010. okt. 4. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
uuu ez nagy baj szerintem szaladj egy tíz darab terhességi tesztet vegyél és minden órában kell legalább egyet csinálni hogy + lett-e? Ha igen akkor nagy ott a baj olyan leszel mint Szűz Mária ondó nélkül terhes ! Másnak még ondóval se sikerül!!!!
2010. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!