Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek nem jön meg 2...

A barátnőmnek nem jön meg 2 honapja a menszesze, de volt már ilyen. Az első honap után volt teszt negativ, a második honap után is negativ, akkor ha terhes akkor csak kimutatja a teszt nem?

Figyelt kérdés

De megbeszéltem hogy orvoshoz mennyen el és nézessük meg! de ös csak nyavajgot hogy fél fél de utánna rávettem hogy mennyünk el és adot egy ULTRAHANGOS beutalot

és majd hétfön megy rá és megy vissza a nögyogyászhoz !!De szerintem akkor nem terhes valami más idézheti ha a tesztek negativak de van mégegy teszt és azt reggel csinálja meg holnap!!

Irjatok hogy rosszul gondolom hogy nem terhes??? mert nem szeretném még!!! hamar lenne!!!


2008. jan. 4. 16:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Védekeztek??? Mert ha igen és jól is, akkor nem lehet gond! De ha nem... Bár mondjuk szerintem, ha a teszt nem mutatott ki semmit, akkor csak nincsen semmi gond...
2008. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap mensi kimaradással,azért nem csak baba lehet.A kedvesednek üzenek,h aki szexelni nem fél,az ne féljen a dokitól sem.Bár ha még nem állt be a menzesze,amit írtál te is,h máskor is maradt már ki,akkor lehet ilyen.Viszont akkor meg a rendszeres nemiélethez túl fiatal.
2008. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így és az lett a dologból ,hogy hormonálisan valami nem volt velem rendben.Adott a doki egy gyógyszert,ami beállította a menstruációmat.Minden nap beveszek egy bogyót(nem fogamzásgátló),azóta pedig minden oké.Jobb átesni ezen,nem is fáj a vizsgálat,mert később,amikor változik a kedvesed véleménye a babáról,lehet,hogy komolyabb problémával kell szembenéznie.Bátorság!!!
2008. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!