Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hetet késett a menstruációm,...

1 hetet késett a menstruációm, de mikor megjött barnás és kevés volt, 1 hétig tartott! Terhes vagyok? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Mikor elmúlt rá két napra csináltam egy terhességi tesztet,(nem az első vizeletből,de a teszt olyan volt, hogy bármikor elvégezhető) ami negatív lett! Múlthét óta nagyon érzékeny a mellem, főleg a "mellbimbó" és tompán szokott görcsölni az alhasam!
2008. dec. 27. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha negatív lett a teszt, akkor nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes. Ezek a dolgok, amikről írtál lehetnek attól is, hogy stresszelsz vagy ilyesmi.

Ha nagyon izgulsz, akkor csinálj még 1 tesztet, az a biztos.

2008. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nme hiszem, h terhes vagy. szedsz gyógyszert? Szerintem most fog még megjönni teljes valójában, vagy vmi stressz hatására csak ennyi volt, és egy kis hormonzavar lépett fel.
2008. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert! Most kezdődött a vizsgaidőszak, amúgy is nagyon ideges típus vagyok! Stresszes, ideges időszak következik számomra:) Köszönöm a segítséget!!! :D
2008. dec. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!