Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem alszotok el reggel,...

Nem alszotok el reggel, hőmérőzés közben?

Figyelt kérdés

Én szinte mindig elalszom,és sokszor azt veszem észre,hogy majdnem kiesett a számból a hőmérő,vagy volt hogy ki is esett,és még a nyálam is nagyon folyik közben.

Olyan is van,hogy kifordul a hőmérő a számból,ha nem fogom erősen a fogammal.


2010. okt. 2. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért aludnék el?
2010. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6:00-ra szoktam beállítani a telefont, hüvelyben mérek, de nálam is van, hogy elalszok közben!! xD Van, hogy fél 8-kor kelek fel! :-)) xD Pedig csak azt az 5-10 percet kéne kivárni, de mégis visszaalszok néha. Most már arra szoktam rá, hogy szundira állítom a telefont, így 5 percenként ébreszt. A második 5 percnél veszem ki a lázmérőt (10 percig mérem), telófényben leolvasom és alszok tovább. :-))
2010. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig visszaaludtam!Ezért szundira álltottam a telefont!
2010. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még azt szeretném kérdezni,hogy aki szájban mér,mennyi ideig méri,és milyen hőmérővel?

2010. okt. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!