Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki Utrogestan...

Használt valaki Utrogestan Kúpot, befolyásolja a mensit? Valyon késlelteti vagy összejött a baba.

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
az utrogestan csak az "összejött" babának segít,hogy helyén is maradjon.én szedtem,és megmaradt.mensihez köze nincs.ha megjött,akkor a babát sem tartotta meg,kiürült a vérzéssel.( hacsak nem marad meg terhesség alatt is a mensi,nem ritka jelenség)
2008. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
ÉN Duphaston szedek/ugyanazt tartalmazza-én úgy tudom/.Nem késlelteti a menzit,sott meghozza.Nekem pcos van-rendszertelen volt a menzim-3havonta járt csak! Ettol viszonylag beállt 30-32 napra.Duphaston-t fél évig kellett szednem,most kaptam mellé clostyt.Persze amíg csak a Duphaston-t szedtem,addig is próbálkoztunk a babával.Nekem akkor azt mondta az orvos,ha befejezem a gyógyszert és 2héten belul nincs menzi akkor sikerult a baba. ....sajnos nem sikerult:o( Most nagyon bízok a Duphaston és closty duoban!!!!!
2008. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor kellett ezt szednem amikor 7 hetesen véreztem, de sajna nem mentette meg a babát. Amúgy te miért szeded? A kérdésedből itélve nem vagy terhes. Még:)
2008. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Insemet csináltak és aggaszt,h befosásolja a mensit a kúp.Amúgy négy napja késik,remélem nem hiába!Köszönöm a válszokat!
2008. dec. 27. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inszemem volt. A dokim azt mondta, hogy másnap reggeltől szedjek 2*2-t naponta. 2 hét múlva teszteljek, ha negatív azonnal álljak le vele, és meg is fog jönni, de ha pozitív, folytassam. Én úgy értelmeztem, hogy addig nem jönn meg, amíg szedem.
2008. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!