Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentkezhet-e a terhesség...

Jelentkezhet-e a terhesség jele 3 nap alatt?

Figyelt kérdés
A párommal 3 napja voltunk együtt és az óvszer bennem maradt, ami csak reggel jött ki! Viszont én szedek fogamzásgátlót, de elég rendszertelenül. Hol beveszem, hol nem! És tudom hogy előfordulhat a terhesség, de 3 nap alatt kialakulhat hogy jelentkezik? Nagyon fáj a hasam
2008. jan. 4. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség nem feltétlenül fáj!!!A megtermékenyült petesejt kb.a negyedik napon jut a méhben a célba,ahol 2-3 napig szabadon lebeg,majd kb.a huszadik nap körül ágyazódik be a 0,2-0,4mm pete.Tehát kb.a 4.héten érezheted a terhesség első jeleit.Ha nem menstruálnál és majd késik akkor csinálj tesztet.A hormontabletta magában sem túl egészséges,ne szedd össze-vissza!
2008. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen lehet teljesen a ciklusod, és később ha szeretnél babát nehezebben fogsz teherbe esni, úgyhogy ne szedd össze-vissza a tabit.3 nap alatt amúgy nem alakulnak ki tünetek.
2008. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak! de lehet hogy csak azért fáj mert benned maradt az óvszer!Végülis az egy idegen test!De nem lehet hogy már most érzed!Vagy a tudatalattid.......ne aggódj szerintem nincs gár! ha nem tudod renszeresen szedni inkább ne szedd....így káros....találj valmit ki....valmi más védekezést!
2008. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 nap elteltével még nem érezheted a terhességet,szerintem bemeséled magadnak!
2008. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!