Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Allapotos vagyok vagy sem? Ma...

Allapotos vagyok vagy sem? Ma arra ebredtem hogy hanyingerem van,es a menzim is megjott. Ittam egy kavet,mint minden reggel, es aztan kijott belolem...

Figyelt kérdés
Agyban fekszem egesz nap, es megprobaltam enni, hogy bevegyek egy tabletat hogy elvegye a hanyingert, de nem tudtam ranezni az etelre, mar majdnem elhanytam magam. Apum szerint allapotos vagyok, szerintem nem, mert november2an voltam utoljara fiuval, de vedekeztunk. Nem tudom mit tegyek,mert tudom hogy nem lehetek allapotos, de apum nem szokott hiaba gyanakodni.
2008. dec. 26. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Már ne is haragudj, de szerinted itt ki fog neked válaszolni ebből? Leírod, hogy kihánytad a reggeli kávéd és mondjuk meg, hogy állapotos vagy-e?


Ha nem voltál pasival november kettő óta, védekeztetek és menstruáltál is, akkor nem vagy állapotos, még akkor sem ha apukádnak röntgenszemei vannak.


Menj, vegyél egy terhességi tesztet és rögtön kiderül.


Ennél többet itt senki nem fog tudni mondani.

2008. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ezt biztosra csak egy teszt tudná megmondani.Mi innen nem tudjuk,csak tippelhetünk.Vegyél egy tetszet.

Megjött a menzeszed ettől kisebb az esély,hogy terhes vagy na meg védekeztetek,szóval elenyészően kevés az esélye,de persze ott van.Nővérem menstruált még 1× mikor már terhes volt.Előfordul ez is.De hogy megnyugodj vegyél egy tesztet.

2008. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Terhességi teszt!
2008. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okes,koszike a tanacsotokat...de nem kell leharapni azert a fejem..de a teszt se annyira biztos, mert ahanyat csinalsz annyifele eredmenyt ad :)
2008. dec. 26. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert hánytál, nem vagy feltétlenül terhes!

Karácsony van, sok finom kaja, na meg van ez a nyavajás vírus is...

Én pl. terhesen egyszer sem hánytam...


Vegyél tesztet, de szerintem nem vagy babás.

2008. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van hányingerem a menzesz idején, és ráadásul a csapvíz szagától, amit egyébként sose érzek...
2008. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!