Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban sem sikerült....

Ebben a hónapban sem sikerült. Egyelőre búcsúzom tőletek. Ugye megértitek?

Figyelt kérdés
Annyira rákattantam erre a lapra, hogy reggel este nézem. Egyre jobban rágörcsölök a babatémára. Rossz irányba megyek. Sokat fogok szexelni, egészségesen próbálok élni (nagyjából eddig is úgy éltem), elkezdek mozogni és megpróbálok örülni mindennek aminek lehet. Imádnivaló párom van, nincsenek igazából anyagi gondjaink, szerető családunk van. Biztos, hogy ha a baba jönni akar, jönni fog. Próbálom ehhez tartani magam és a pozitív dolgokra figyelni. Ezeken az oldalakon úgy veszem észre, hogy sajnos többen a csalódottak írnak, akiknek pozitív élményeik vannak nem válaszolnak eltűnnek. Márpedig nekem a pozitívumokra kell figyelnem . Köszönök nektek mindent, mindenkinek áldott állapotot kívánok, ahogy nekem sikerült újra jelentkezem és ígérem mindent leírok. Bocs, hogy ilyen hosszú voltam.
2010. okt. 1. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2010. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Andrea vagyok!

Sajnálom hogy többen csalódottan írnak ide!

A lényeg elmesélem az én történetem talán segít neked is!

Mikor már én is nagyon szerettem volna gyermeket nem jött.

Másfél évig próbálkoztunk hiába,már azt hittem nem is lehet gyermekem.A mensim is össze vissza jött meg.Tavaly elött Októberben ugy voltam már vele,ha nem jön össze akkor következő évben csináltatok egy teljes kivizsgálást.Asztán arra az évre le is tettem róla eldöntöttem magamban ha nem jön annak is biztos oka van.Tehát minden mással foglalkoztam a munkámmal,a párommal és ez így is ment végégi.Asztán csak 2008 december 29.-én elmaradt a mensim.Félve gondoltam hogy na talán most lessz a baba,de tesztet még korai volt csinálni,főleg ugy hogy volt már hogy két hétig is késett.Asztán 30.-án nagyon hideg volt és mi egy nagyon jó barátunk temetésére mentünk.Akkor nagyon fázott a lábam és én is!Imádkoztam hogy nehogy felfázzak mert éreztem hogy baba lakik a pocimban de még biztosat nem tudtam ugye mert nem csináltam tesztet.De éreztem valami különös oknál fogva hogy ő már ott van,és azt is hogy kisfiam van.Asztán eljött Szilveszter éjszakája félve buliztam,igazából nagyon nem is mert tévéztünk a párom tesóival!2010 január elsején mikor mindenki felhívja a szertteit és barátait nekem mindenki egy kisbabát kívánt 2009-es évre,de ugy hogy nekik még csak fogalmuk sem volt arrol hogy lehet hogy állapotos vagyok!Január elsején nappal felmentem egy barátnőmhöz és közöltem vele hogy lehet hogy terhes vagyok.Nagyon megörült neki.asztán hazamentem és ekkor jött a fekete leves vérzek!Na gondoltam akkor ebből nem lessz baba,és már teljesen el is szomorodtam.De estére elmult nem volt sok csak egy kis pecsételős!Asztán január 2.-án délután vettem két tesztet amit még aznap az egyiket meg is csináltam és két erős csíkom volt,olyan erős hogy abban nem lehetett tévedni.Mutattam páromnak is és nagyon megörült,de mondta hogy azért másnap reggel az első vizelettel csináljam meg a másodikat is!Megcsináltam és az is erőssen zebrás volt!asztán 6.-án irány nődoki,megvizsgát de ő még nem látott semmit pedig akkor elvileg már 5 hetes voltam,mint utólag kiderült,mert két hét mulva kellet visszamennem kontrolra és akkor már megtudta állapítani hogy hét hetes kismama vagyok.Akkor már volt szívhang is!12 hetes korában láttam elősször az iciri piciri talpacskáit az öt icicri piciri ujjacskákkal!Végül 40 hosszu hét és két nap mulva megszületett életem értelme!2009 szeptember 8.-án 12:20-kor.3560grammal és 54 centi hosszúsággal!Két és fél napig vajudtam vele öt percenként fél perces fájásaim volta,de ma is ugyanígy végig csinálnék érte mindent!Ma már elmult egy éves,mondja hogy anya,apa,vava ő a cica.Megy és közlekedik fedezi fel a körülötte lévő világot!Ne add fel a reményt én azt tanácsolom!Ne légy nagyon rákattanva mert az is stresszel!Egy darabig ne gondolj rá csinálj mindent úgy mint azelött,mikor még nem volt a gondolataidban egy gyermek!Meglátod hamarossan hozzád is beköltözik egy tündéri kis lélek,és ő lessz az életed értelme!Mi nem vagyunk anyagilag eleresztve albérletben lakunk,de mindent megadok neki amire szüksége van,és ami a legfontosabb a számára az az anyai szeretet a biztonság ami körülveszi!S meglátod majd ahogy a csillogó szemeivel rádtekint a szülőágyon mikor rád teszik,és ő tudni fogja hogy te vagy az ayukája,és vigyázól rá!Kívánom neked hogy minnél hamarabb éld át ezt a csodák,még ha küzdeni is kell érte!Mert őt senki és semmi nem tudja pótolni!Nagyon remélem hogy tudtam segíteni,és talán egy kis lelket önteni beléd!Vigyázz magadra és ne stresszelj mert az nem jó!Üdv:Egy egyéves kisangyal anyukája.27 éves vagyok és első gyermekem érkezését irtam le neked.Andrea

2010. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!!!A gyertya pózt próbáld ki! :))
2010. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívhez szóló mondatok voltak az előző hozzászólásban, mi 1 és 3/4 évig vártunk a lurkóra. Én is voltam orvosnál és a férjem is. Kiderült, hogy neki kicsit lustábbak a spermái, de lehet baba. És csodák csodája, mire lezárult az életemben a lakásom eladása, nyugodtabb lettem és egyszer csak terhes lettem. 2010. július 11-én megszületett a mi kis csodánk 4520 gr-os kisfiúnk. Már utánozza a mozdulatainkat és ha hozzá beszélünk ránk nevet huncutul. Tessék a napi teendőkkel foglalkozni és sokat szexelni, és egyszer csak meglepődsz, hogy valami történt benned, amit még te sem hiszel el, de mégis ott van és növekszik. Szurkolok nektek.
2010. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Először is sok sikert kívánok!Tudom mit érzel mert én is azt veszem észre magamon,hogy semmi más nem érdekel mint a baba meg az,hogy feljöjjek ide és olvassam mások tapasztalatait,hát ha felfedezek magamon is hasonlókat.Pedig tisztában vagyok azzal,hogy ez nem jó!

Kedves 22:30-as nagyon szépen leírtad ami veled történt és komolyan a könnyek össze szaladtak a szemeimben!

Neked is és kedves utolsónak is Gratulálok!

Neked kedves "kérdés" kiíró minden jót kívánok és mihamarabbi babásodást!!!

2010. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk 4 év után sikerült.Velem voltak gondok,gyógyszerek,mütét endometriózis miatt,de végre sikerült.Áprilisba megszületik a kisbabánk.Remélem neked nem kell ennyit várnod.Sok sikert.
2010. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

22:30-as vagyok.

Szívből kívánom mindanyiótoknak akiknek nem jőn az az iciri piciri kis csoda,hogy ne kerseredjetek el!

Ha hiszitek és nem stersszeltek rajta,hidjétek el az élet megajándékoz egy kis angyalal!Tudjátok az az iciri piciri lélek dönti el kihez költözik be,ő választ ki titeket!Mindanyíótoknak van valahól egy kisangyala,aki arra vár

hogy beköltözzön és boldoggá tegye a minden napjaitokat!Aki arra vár hogy szeressék,és viszont szerethessen!Ez egy nagyon fontos dolog!

Kívánom tiszt szívből nektek hogy mihamarabb megérkezzen hozzátok a ti kis iciri piciri angyalkátok!

De ha megérkezik,majd meglep benneteket,mert úgy fog jönni hogy észre sem veszitek,csak egyszer ott lessz a pocakban!Akkor majd kérek egy visszajelzést hogy beköltözött!

Szórítok nektek!

Üdv:Andrea

2010. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajj csajok megbőgettetek!De jól is esett, kijött legalább egy kis feszültség,,úgy, hogy megyek megebédelek és majd akkor jövök ide én is legközelebb ha babás leszek végre.
2010. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én azért még megpróbálok adni egy "tanácsot", hátha meg tudod csinálni, és könnyebben el tudsz lazulni. Életemben eddig 2x akartam babát (az egyik már itt alszik mellettem, a másik a pocimban van). Nekem csak úgy sikerült, hogy (komolyan mondom) kerestem egy olyan indokot, hogy miért is NEM lenne jó, ha most jönne a baba. Az elsőnél a veszélyes munkámra gondoltam, hogy most nem is lenne alkalmas, a másodiknál meg arra, hogy talán nem fogom bírni a két gyerkőccel egyszerre. Amikor ezekre gondoltam, egyből elmúlt a rágörcsölésem a babára, és lám, mindkét alkalommal a következő hónapban már állapotos voltam. Most lehet, hogy sokan hülyének néznek, de nekem tényleg ez vált be, hogy kitaláltam valamit, ami persze indok is lehet, hogy miért is nem feltétlenül most kell jönnie a babának. Részemről ez csak próbálkozás feléd, hátha kipróbálod, és neked is beválik.


Nagyon remélem, hogy 1, de legkésőbb 2 hónap múlva a megválaszolt kérdéseimnél ez a kérdés ugik majd felülre, és azt írod, már ketten vagytok!!!! Őszintén szurkolok neked, és gondolok rád, rátok, akik ezen az oldalon vagytok és babát szeretnétek!

2010. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:10-es válaszolóhoz csatlakozom!!!

Ez nekem is bejött. Bár mi előtte soha nem próbálkoztunk. Tavaly májusban eldöntöttük, hogy most már elkezdünk próbálkozni a babával, de azért jó lenne, ha nem egyből jönne. A munkahelyemen jó időszak a nyár. :-)

HÁT..............

Júniusban már terhes voltam és hozzáteszem azon szerencsések közé tartozom, akiknek ELSŐRE összejött!!!

Párom viccel azóta is vele, hogy így kell csinálni. Egyből-egy!

Szóval a "jó időszak" már kimaradt a munkahelyemen, mert augusztusban, 10 hetesen táppénzre mentem. (Munkából kifolyólag muszáj volt,nem engedett a doki dolgozni!) Most itt szunyál mellettem a gyönyörű 7 hós lányom! :-)

Szóval ne görcsölj rá és menni fog!

Drukkolok neked én is!

2010. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!