Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha Dec.2-án...

Lehetek terhes, ha Dec.2-án együtt voltunk a barátommal, de nem ment el bennem?

Figyelt kérdés
Dec. 19. körül meg kellett volna jönnie (utolsó m: nov.17). Bár sosem pontosan jön meg. De nem érzek semmilyen tünetet. Az elmúlt hetekben sokszor voltam feszült. Lehet, hogy terhesség vagy lelki probléma az okozója, hogy elmaradt a m.?
2008. dec. 26. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de attól, hogy nem ment el benned még lehetsz terhes. Hisz az előváladék is tartalmaz spermiumokat. Bár még nem késett sokat, te tudod mennyire rendszeresen szokott megjönni. De ha 1-2 hétig nem jön még meg, csinálj mindenképp egy tesztet.
2008. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj tesztet,ha baba van,akkor már kimutatja,és legalább te is biztosat fogsz tudni.És igen,az előváladéktól is lehetsz terhes!
2008. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

szia biztos lehetsz terhes az igaz, de én a férjemmel mindig a megszakitásos modszerrel védekeztem, és egyszer sem lettem terhes. addig amig nem akartuk. az elsö belémélvezésnél viszont rögtön terhes lettem....

szoval a szabály hogy nincs szabály, és minden elöfordulhat. még az is, hogy ovszerrel védekezel és terhes leszel :) na ja gondolom sokat nem segitettem ,de ez is egy eset....

2008. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!