Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogantatás utáni napokban a...

Fogantatás utáni napokban a betegség még nem ártalmas ugye?

Figyelt kérdés
Elég beteg lettem, igaz csak hőemelkedésem van, de eléggé fájt a torkom és nagyon náthás vagyok. Tantum verdét használok és tenger vizes orrsprayt. Volt még pár tégely oscillococcinum is itthon, azt is bevettem. Most már kezdek kilábalni belőle, nem voltam valami jól. Panadolt is kellett bevennem. Ha még nem ágyazódott be, akkor nem ártalmas neki, ha beteg vagyok? Perszer természetesen, ha sikerült a fogantatás. Remélem a bennem lévő bacik nem befolyásolják hátrányosan a beágyazódást, egészségét a picinek.
2010. okt. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én amikor babás lettem nagyon beteg voltam, torokfájás, láz, hidegrázás, lázcsillapítót szedtem stb, és feküdtem, teáztam, ez körülbelül az együtlétünk után két nappal kezdődött, nem is voltunk abban a hónapban többször együtt a betegségem miatt, a mensim napján volt egy pici rózsaszín maszat a papíron törlésnél, elkönyveltem, hogy megjön, éjszakára jól telepakoltam a bugyim betéttel, várva, hogy reggelre elönt:) de nem, másnap vettem egy terhestesztet, negatív lett, elkenődtem, akkor gondoltam tuti a nátha miatt késik, három nap múlva megismételtem a tesztet akkor már halványabban ugyan mint a kontrolvonal de ott volt a második csík is:) egészséges kisfiút szültem.
2010. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, beágyazódás előtt semmi gond nem lesz belőle.
2010. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál! Tudom, hogy ilyenkor még nincsen közvetlen kapcsolatba a testtel, majd csak azután, ha beágyazódik. De ettől függetlenül még aggódok, nehogy valami legyen. Ilyenkor az ember természetesen, hogy rossz dolgokat olvas, azok kerülnek elő. Itt olvastam egyszer, hogy korábban született a pici (és lehet, hogy meg is halt, ebben nem vagyok biztos), mert az anyának korábban volt influenzája és a méhlepény emiatt nem volt ép, vagy valami ilyesmi. Persze az ember aggódik, ilyenkor minden rossztól frászt kap az ember, amit olvas.
2010. okt. 1. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell ilyen oldalakon rémísztő dolgokat olvasgatni. Csak ajánlani tudom, hogy ha egyszer terhes leszel, ne lépj be ilyen oldalakra, mert végig aggódni fogsz a 9 hónap alatt.
2010. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Párommal próbálkoztunk összehozni a babát, mire én jól megfáztam, így le is álltunk a dologgal. Viszont a Picur közben mégiscsak sikerült! Nem is gondoltam volna, de ezek szerint a peteérésem éppen a betegség alatt volt, így a baba szerencsére mégis összejött, és azóta is szépen, egészségesen fejlődik!

39 hetes kismama

2010. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!