Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy először...

Létezik olyan, hogy először pozitív a teszt, aztán 10-15 perc múlva negatívvá változik?

Figyelt kérdés

A teszt hatóideje a papír szerint 5 perc.No most ha abból indulok, ki, hogy a többire is, meg erre is az van írva, hogy ható idő után NE olvassa le, akkor ez most hogy van?

Megcsináltam, azonnal 2 csík....eltelt kb 10-15 perc, eltűnt a második csík.....


2008. dec. 25. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, letűnik egy idő után. ÉN kettőt csináltam, a HCG típusúról eltűnt pár óra múlva, a Clearbluról nem. Utóbbit el is tettem emlékbe.
2008. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezt értem, de a hatóidő 5 perc, és létezik olyan, hogy 10-15 perc után eltűnik???????

mondjuk ez nem drága teszt volt, eléggé olcsó fajta volt.

Nálam a Clearbleu tegnap szellem csíkosat mutatott, tehát ha akarom látom, ha akarom nem...Csak fény felé fordítva láttam...

2008. dec. 25. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy másik tesztet mert ez szellemcsíkos dolog nem biztos hogy pozitív eredmény.
2008. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!