Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjonnie...

Tegnap kellett volna megjonnie es nem jott meg! Tuneteim nincsenek ugy fajdogal a hasam, mint akinek meg akar jonni, ez lehet terhesegtol?

Figyelt kérdés
de olyan erdekesen faj beleszur jo eroset aztan elmulik, a cicim nem igazan erzekeny, a hom 36 felett van,remelem baba van a dologban ez lenne a legszebb karacsonyi ajandek:)
2008. dec. 25. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, én épp így voltam. Egy kis haspuffadás(a méhemtől) volt előtte, amikor meg kellett volna jönnie, akkor mensi szerű görcsök. De vér semmi... majd lett 2 halványan pozitív, és később egy erősen kétcsíkos tesztem. Hányinger, émelygés, ciciérzékenység nem volt soha később se.

Ma már a lányom 2 éves.

Ha van otthon teszted, akkor reggel csináld meg. Szerintem baba lesz.

2008. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de elegge erdekes mert olyan erzem van mintha a hasam aljaba lenne valami tegnap szeretkeztunk a ferjemmel es akkor nyilalt is lent a hasamaljanal
2008. dec. 25. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Dettó ugyanígy vagyok én is! Szerintem babás vagy, mert nekem volt már egy terhességem és akkor ilyen tüneteim voltak. Sajnos annak nem lett jó vége. De most hátha! Teszteljünk és kiderül minden! Boldog Karácsonyt!
2008. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!