Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihat-e a nemi életre, ha...

Kihat-e a nemi életre, ha peteéréskor mindennap kell szeretkezni 1 hétig?

Figyelt kérdés
Szoval mikor a doki előirja hogy minden napi sex legyen 1 héten át akkor mit vesztek ezzel kapcsolatban észre?Mert nekünk mikor sok a sex akkor már a 4. alkalom hogy mikor kinlodok a párnával a fenekem alá akkor lemegy a férjem nemiszerve.Aztán mikor legkozelebb együtt vagyunk semmi baj de késöbb volt olyan hogy kivánt de már félt tőle hogy lemegy és leis ment neki. aztán persze fel állt de lement ilyen is slőfordulhat?
2008. dec. 25. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Magára a nemi életre nem hat ki, de jobb ha nem úgy álltok neki, hogy na most ezt kell csinálni, hanem megteremtitek a hangulatot is hozzá. A férjeddel is emiatt fordult elő ez a kis malőr, mert nem több annál. Legytek sokat együtt és még véletlenül se azon gondolkozzatok, hogy ezt most mindenképp össze kell hozni.
2008. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia amíg nincsenek "kötelező" napok, eszetekbe se jusson a gyerekcsinálás, különben elmegy a kedvetek a szextől. Legalábbis nekünk így volt.

Clostit szedtem, így mindig megmondta a doki, hogy na asszonyom, akkor holnaptól 3-4 napig... Mondanom sem kell, hogy abban a 4 napban mindenhez volt kedvünk, csak a szexhez nem, sőt, a férjemnek erekciója sem volt. De csak azon a 4 napon...

2 hónapot kínlódtunk így, aztán kértem a nőgyógyászomat, menjünk inszemre, mert így a Clostinak sincs értelme.

Szerencsére sikerült az első, már 15 hetes vagyok, és se híre, se hamva azóta a "nincs kedvem a szexhez" hangulatnak és merevedési zavaroknak :)


A férjemnek bizony a gyerekcsinálás körüli stressztől ment el a kedve, utólag elmondta, hogy úgy érezte magát, mintha vizsgáznia kéne belőle, mert ugye nem is az örömszerzés a lényeg hanem az ejakuláció... És ezért már nem is állt.


Na várj, most olvasom, hogy doki írja elő. Te is Clostit szedsz?

2008. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázzatok tőle. Legyetek együtt akkor, amikor kedvetek van, peteéréstől függetlenül. Nekünk egyetlen alkalom elég volt...
2008. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia igen én is clostit szedtem:(
2008. dec. 25. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Az inszemes vagyok.

Hát igen, Closti esetében tök más a helyzet, mint egyébként...

Amit én próbáltam volna, ha nem megyünk inszemre: megpróbáltam volna a férjemmel elfeledtetni a dolgot. Pl nem előtte bevenni a Clostit, nem szólni, hogy voltam a nőgyogyinál stb. Nem tudom, mennyire sikerült volna, mert nyilván ő is tudja, ha kb itt az idő, akaratlamul is.

Akkor egészen biztos, hogy a te férjed is úgy éli meg a szitut, mint az enyém.

Mi próbálkoztunk gyógynövényboltban kapható "férfierő" tablettával. Nekünk nem vált be, de hátha nektek igen? Azt is ki lehet próbálni.

De ha sok Clostis hónap eltelik, és úgy érzed, hogy eredmény nélkül, akkor vesd fel az inszemet a dokidnak.


Vagy tipp: tekintettel arra, hogy a spermák odabent még éldegélnek, ne szexeljetek minden nap, csak 2-3 naponta. És a párnát hagyd ki. Meg az utána gyertyaállást (én csináltam, visszagondolva tök röhejes volt)


Teljesen átérzem a helyzetet :(

Sajnos én beleestem abba a hibába, hogy megvádoltam, hogy nem is akar igazán gyereket, és a szervezete tudat alatt így tiltakozik. Ha eszembe jut az a megbántott, fájdalommal teli tekintet, ahogy rám nézett, a mai napig sírnom kell... Teljesen kikészültem már idegileg, azért voltam ilyen. Aztán másnap reggel elhatároztam, hogy nem mehet így tovább, elmentem a nőgyógyhoz, és az egész szitut elmeséltem neki. Ő is rögtön belátta, hogy nekünk az inszem a megoldás.


Persze nem törvényszerű, hogy veletek is ez történjen, csak leírtam, mint tapasztalatot.

Te hány hónapja szeded?

2008. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia mi 3 honapja szedem a clostit. most leálltam mert nekem volt tőle pém de a baba nemjött ösze azért is mert a méhnyálkahártyám is vékony volt de nekem nem a clostitol:(
2008. dec. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!