Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány babát vállalnátok ideális...

Hány babát vállalnátok ideális körülmények közt- ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kisfiam. Most tervezzük a második gyereket. Érzem, hogy ezek életem legszebb hónapjai, és sajnálom, hogy nem ismétlődhet meg velem soha többet. (3 gyerek már nem fér bele). DE nagyon szeretek anyának lenni, olyan jó érzés várni rá, érezni a pocimban, ölelni...nevelni. Persze baj is van velük, de az élet legszebb dolga: anyának lenni! Én egész életemben anya lennék, ha tehetném!(Persze bizonyos értelemben így is az leszek, de ez nem olyan)
2010. szept. 30. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3-at szeretnenk, van mar egy kislanyom, s nagyon jo volna ha mar jonne a kisteso!!!!
2010. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Idalisak a korulmenyeink, de kettot vallaltunk. Azaz most vagyok varandos a masodikkal, es itt meg is allunk. Ugy erezzuk, hogy kettore tudunk annyi figyelmet forditani, amennyire szukseguk van. Az elso terhesegem nagyon jo volt, de a masodikkal sokkal faradtabb vagyok, es gondok is adodtak. Ugyhogy nem is erzem ugy, hogy 2 pici mellett jot tenne nekunk egy masik terhesseg. Igy teljes a csaladunk. Persze ha mondjuk vedekezes mellett ne adja az Eg becsuszna meg egy babuci, el nem vetetnem.
2010. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindig is kettő szerepelt a terveimben!Van egy 2 éves kisfiam és most várjuk a testvérkét(33h.vagyok).Nem tervezünk többet,de ha bekopogtatna egy harmadik azért megtartanánk :)
2010. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha tehetném, négyet vállalnék, azt gondolom, ennél több gyermekre nem tudnék kellőképp odafigyelni. Egy gyermekem már van, de valószínűleg csak egy testvére lesz elsősorban az anyaiak miatt. Teljesen egyet értek Veled, nagyon jó érzés áldott állapotban lenni, már alig várom, hogy újra átélhessem!
2010. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Max.2gyermeket vállalnék/vállalok.Az egyik már megvan 2éves,most próbálkozunk a tesóval:-)

Üdv

2010. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hármat.
2010. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!