Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72 órás tabletta bevétele...

72 órás tabletta bevétele befolyásolja-e az ovuláció időpntját?

Figyelt kérdés
Augusztusban vettem be, utána szokásos időben jött. Most viszont késik... nem is görcsölök, semmi. Lehet, hogy nem volt peteérésem? Szeretnék babát... (az hogy augusztusban miért kellett 72 órás, komlikált, légyszi ne kérdezzetek)
2010. szept. 30. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a gyógyszerrel jól felkavartad a hirmonháztartásod!

Kell 2 hónap míg beáll a ciklus pete érés ismét. Mist hiàba figyeled a tested, minden felborult. Bármikor lehet peteérésed, de lehet nem is volt!

Majd decemerben figyeld a jeleket tüneteket!

2010. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem méred a hődet?

bár mondjuk serntem menj e dokihoz aztán mond meg hogy szerinted incs pete érésed meg vizsgél és akkor taán tud adni valami gyógyszert hogy legyen

2010. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszer után nem jött meg a mensesed 2-3 nap után?!
2010. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 72 órás tabi teljesen felborítja a ciklusodat,tehát előfordulhat,hogy nem volt péd.

Tudom,hogy írtad ne kérdezzük miért vettél be 72 órásat,de nekem csak furdalja az oldalam,hogy aki gyereket akar az miért tesz ilyet?

Nem vagyok orvos és nem is kellett még ilyet használnom szerencsére,de ezzel a lépéseddel most szerintem egy ideig meghiúsítottad a teherbeesést.

Javítsatok ki ha tévedek.

2010. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon személyes dolog miatt kellett bevennem... nem szeretnék róla beszélni. még név nélkül se.
2010. szept. 30. 11:03
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat. akkor ezek szerint most ne nagyon számítsak teherbeesésre?
2010. szept. 30. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak nem félreléptél?!
2010. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet, lehet nem hatott a tabi és terhes vagy!

A 72- órás tabletta után rögtön meg kéne jönnie a mensesnek!

2010. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a 72 órást augusztusban vettem be, utána 8 nappal jött meg. teszteltem a megfelelő időben, negatív lett. csak félek, úgy felborult a hormonháztartásom, hogy most bajos lesz összejönnie a babának.


és nem félreléptem, ha ennyire érdekel... erőszak volt. remélem hogy a kedves kérdező örül, hogy megtudta...

2010. szept. 30. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem valószínű,hogy teherbe fogsz esni rövid időn belül a tabi miatt :(

Nagyon sajnálom ami veled történt :( Biztosan nehéz lehet feldolgozni!

Kitartás! és össze fog jönni az a baba!



OFF:

Ha beszélsz róla könnyebben fel lehet dolgozni.

2010. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!