Lehet még pozitív?
Figyelt kérdés
Sziasztok. Csináltam tegnap és ma is egy tesztet, tegnap X epilt ma predictor early, igaz egyiket sem reggeli vizeletből. Mindkettő negatív, 12.én az az tegnap kellett volna meg jönnie és hónapok óta vagy ugyanazon a napon jön meg vagy hamarabb pár nappal. Késes nem fordult elő hónapok óta. Van esély rá hogy terhes vagyok? Ha nem jön meg holnap sem várok pár napot és tesztelek újra.2022. nov. 13. 22:31
1/5 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy elcsúszott az ovulációd. Egyáltalán szexeltél védekezés nélkül?
2/5 A kérdező kommentje:
Egyértelműen igen, különben nem teszem fel a kérdést. És köszönöm a választ.
2022. nov. 13. 22:44
3/5 anonim válasza:
Szerintem inkább nem, mint igen. Ha el is csúszott az ovud pár nappal, a predictor már akkor is legalább halványan mutatna valamit.
4/5 anonim válasza:
Ha a predi - , akkor nem valószínű.Remény hal meg utoljára,de ne éld bele magad.
5/5 anonim válasza:
Nagyon kicsi az esély.
Viszont nekem a predi 2 nappal a nem vàrt mensi előtt itteni valaszok alapján negatív lett, ma pedig egyértelmű pozi ( de nem ugrik le!)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!