Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mielött megjött a menstruác...

Ha mielött megjött a menstruációm elötte 2-3 nappal nem védekeztünk (de ténylegesen nem ment el bennem) és most megjött időben lehetek terhes?

Figyelt kérdés
pontosabban a lényegnél védekeztünk de utána nem és ez kb 2-3 napja történt és most megjött időben.nem szeretnék a naptáras módszerre hagyatkozni és nem is fogok többet de mielött megjön azelött kisebb az esélye a teherbeesésnek nem?
2008. dec. 24. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor valoban kisebb a teherbeeses eselye, de nem LEHETETLEN. Az, hogy most idoben megjott, sajnos nem jelent semmit, mert eleve meg be sem agyazodhatott a petesejt, ha volt megtermekenyules, szoval en inkabb a kovetkezo menzire hagyatkoznek. Olyan 2 het mulva csinalj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2008. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen kisebb, és szerintem nem is gyakori hogy menszi elött legyen peteérés.

Ezért szerintem nem vagy terhes...

én is sokszor beképzeltem magamnak, hogy o most biztos terhes vagyok és hülyeségeket találtam ki. nem hittem hogy a menszim az tényleg menszi stb...

azt tanácsolom ne képzelödj, és ha menstruálsz akkor hidd el.

2008. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.én is ilyen vagyok "beképzelős":)
2008. dec. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!