Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit tud a palástfű teáról?

Ki mit tud a palástfű teáról?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt a fórumon a teáról, annak hatékonyságáról. A ciklus melyik szakában, mikor/mennyit kell fogyasztani... meddig?
2008. dec. 23. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! peteéréstől kell inni! Beágyazódás elősegítő! Idd mert hatásos! Nekem az volt! :)
2008. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A ciklus első napjától?
2008. dec. 23. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Peteéréstől kell inni, tehát, ha 28 napos a ciklus, akkor a 14.nap után mensiig. A ciklus 1.napjától a 14.napig cickafark tea ajánlott. Napi max.2 csészével.
2008. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. dec. 23. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
1 év sikertelen próbálkozás után pé után elkezdtem inni.pé elött cickafark teát ittam. a mensi már nem jött meg! :) Ma vagyok 6 hetes babás! :) Szóval az első teás hónapban sikerült! pedig az egyik petefészkemmel műtöttek tavaly,és nem 100%-os volt az esélyünk!Sok sikert! És nagyon boldog karácsonyt kívánok!
2008. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és Mindannyiotoknak szép ünnepeket!
2008. dec. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!