Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem holnap kéne megjönni,...

Nekem holnap kéne megjönni, de nem érzek semmit. A mellbimbom érzékeny és a mellem is megvan dagadva. Szedtem Clostilbegyet. Teszt 1 hete negatív volt. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 3. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem várj még egy kicsit,egy hét múlva ha nem jön meg tesztelj.Ne görcsölj rajta, én szorítok neked,de még korai bármit is mondani, sajnos ez a legrosszabb ,várni kell.
2008. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem még korai volt a teszt,várj még vele egy pár napot.Ne keseredj el.A mell feszülés jó jel.Én is szedtem clostit,de én szurit is kaptam,hogy meg is repedjen a tüsző.Te nem kaptál?Hány tüsző volt megérve?
2008. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is holnap kellene (nem) megjönni, és énsem érzek semmit.A mellbimbóm nekem is érzékeny,és a vizelési inger van még rajtam de nagyon. A hasam alja puffadt.Várj még te is pár napot, én is azt teszem, tudom hogy nehéz. Bár én nem szedtem semmit, azért kicsit másabb, de szorítok nagyon!
2008. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem Clostilbegytet, és ezért 26-28 napra jött meg. Szóval, ha nem vagy terhes akkor meg fog jönni pár napon belül, ha meg nem jön ez után sem, akkor tesztelj. Nem érdemes túl hamar tesztelni se, légy türelmes!
2008. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!