Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jó ez a kórház?

Mennyire jó ez a kórház?

Figyelt kérdés
Ha valaki szült már a Nagyvárad téri Szent István kórház szülészetén kérem irja le a véleményét.
2008. dec. 23. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon jó! fantasztikus élmény maradt nekem a szülés,kedvesek voltak, a szülésznők tökéletesen tudták a dolgukat,meghallgattak,segítettek,mindig volt egy kedves szavuk,igazán hű a baba-mama barát címhez. A szülés után a szülészeten is kedvesek,naponta többször bejöttek,megnéztek minket,válaszoltak a kérdésekre,segítettek, én biztos csak ott fogom szülni a másodikat is (dokim fogadott volt,szülésznőm nem volt)
2008. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még csak annyit segits légyszi, hogy: van -e lehetőség hogy velem legyen a baba a szülés után egész nap? Papás szülés lehetséges? Ki volt az orvosod?
2008. dec. 23. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy új válaszoló vagyok, de szintén az Istvánban fogok szülni. Már voltunk szülőszoba látogatáson és járunk szülésfelkészítőre is. A szülőszoba nagyon jó, felújított és a maga menében hangulatos is.

A gyermekáagys osztályon non-stop veled van a babád, hiszen többek között ez a baba-barát kórházak sajátos jegye. Az ágy végében van egy kiskosár és abban vannak. látogatási idő viszont egész nap van, így ki-be járkálnak a 3-5 ágyas szobák látogatói. De van lehetőség külön szobára is, ahol a papa is veletek aludhat, de az 10.000.-/éj. Természetesen papás szülés lehetséges, de ha császároznak akkor nem lehet bent a párod.

A babának kell vinni saját ruhát és popsitörlőt, a többit ők adják. Remélem tudtam segíteni.

Ja, az én orvosom dr. Deák Mihály.

2008. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!!
2008. dec. 23. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott fogok szülni, előző valaszadó, te mikorra vagy kiirva?


én is csak jót hallottam felole, de én ugy tudom 10 és 15 ezer forint az alapitvanyi szoba, ahol a parod is bennallhat, attól fugg, hogy a kulonfurdost, vagy az egybefurdőst kapod.


egyetlenegy nagy hatranya van a korhaznak, ami engem nagyon zavar, az, hogy barki ki be maszkalhat, és meg is teszik. kulonben tényleg teljesen idealis :D

2008. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok. A baba szülés utántól végig veled van,te viszed orvoshoz is,szurira is,fürdetni is,nem adnak neki semmi innivalót csak a te tejcsidet kapja.segítenek szoptatni is,megmutatnk mindent. 5 ágyasban voltam,nagyon jó volt,mert a többi anyukával tudtunk egymásnak segíteni én nem is mennék alapítványba. A látogatók nem voltak zavaróak. papás szülés volt,apa elvághatta a köldökzsinórt is. a baba pedig mellettem feküdt az ágyon,én nem tettem a kosárkába
2008. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2008. dec. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!