Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg a menszeszem így...

Nem jött meg a menszeszem így gyanakodtam hogy babás vagyok. Csináltam extraérzékeny tesztet, negatív lett, viszont már lassan 3 hete mandulagyulladással és lázzal küszködök! Lehet hogy ezért késik a menszeszem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy azért késik.
2010. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Őszintén fogalmam sincs, csak a saját példámat tudom leírni neked, a nemvárt előtt egy héttel nagyon beteg lettem, torokgyulladás(mandulám már nem volt) láz, nátha, antibiotikumokat kaptam, mensim idején egy napig volt egy kis barnás maszatolás, majd mensi kimaradása után három nappal egy nagyon halvány, de extrán halvány pozitív qupido teszt, majd pár nap múlva erősebb. Hány napja késik neked?
2010. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 napja de a párommal több mint 2,5 hete voltunk együtt.tehát elvileg a teszt már kimutatná ha az lennék.ráadásul a legérzékenyebb tesztet vettem ami 99%-os(elvileg).
2010. szept. 27. 11:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a betegség miatt késhet. Ha nem jön meg a közeljövőben, csinálhatsz még egy tesztet, de ennek is ki kellett volna már mutatnia.
2010. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig baba miatt késik, és nem holmi mandulagyula miatt. Akkor folyton felborulgatna a ciklusunk, ha valami légúti bajunk lenne?! Ez nonszensz.

Szerintem sokkal kézenfekvőbb, hogy még a teszt nem tudta kimutatni. Én nem adnám fel, tesztelgetnék később, vagy elmennék dokihoz, nézze meg uh-n a babámat.

MERT SZERINTEM OTT VAN!

2010. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem valószínű, hogy terhes, annyi minden más lehet a késés hátterében. 2,5 hete voltak együtt, már ki kellene mutatnia a tesztet.

Azért, biztos, ami biztos, csinálj még egy tesztet. A dokihoz meg úgyis el kell menned, ha még mindig késni fog.

2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igazából nem védekeztünk de nem ment el bennem gondolom igy még kevesebb az esélye...
2010. szept. 28. 23:02
 8/13 A kérdező kommentje:
meg nekem azt mondták hogy elég csekély az esélye hogy megfoganjon egy baba beteg testben..főleg hogy ugye a spermák nem szeretik a meleget meg ami belémkerülhetet(HA!mert ugye annak se nagy a valószínűsége)szerintem az se élte túl...
2010. szept. 28. 23:03
 9/13 A kérdező kommentje:
már 5 napja késik ma reggel csináltam 1 tesztet.negatív lett.ma vagyok az aktus utáni 20. napon.10-es érzékenységüvel csináltam.már ki kellett vna mutatni nem?
2010. szept. 30. 12:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de vannak véletlenek.
2010. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!