Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a beágyazódás tünetei?...

Mik a beágyazódás tünetei? Minden esetben van barna folyás/kis vérzés?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
keress rá itt a beágyazódás szóra és vagy ötven előző kérdést ki fog dobni, tele "tapasztalatokkal"!
2008. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
utána néztem a kérdésfeltevés előtt: 1 szavas tapasztalat is ér valamit, igazad van, de azért hátha lesz még új hozzászóló (kicsit bővebben)
2008. dec. 22. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nálam félidőben hasszúrka, két csepp vér a bugyimon, majd utána mellérzékenység, ingerlékenység, enyhe mensiszerű görcsök. Aztán a nemvárt napján pozitív teszt.
2008. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ez lenne a legideálisabb. tudod a helyzet, hogy 8 évvel ezelőtt szültem, előző hónapban viszont volt egy valószínű kémiai terhességem. az előzőnél a kis vérzésre emlékszem, egyébként nem figyeltem, mert nem várt terhesség volt, az utóbbinál viszont mens. jellegű érzésem volt az ovu. érzés után 4 nappal... azért jó olvasni a "legfrissebb" tapasztalatokat is, mert családtervezésben vagyunk...
2008. dec. 22. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a nemvárt előtti napon (szeretkezés után) némi barnás csipp-csepp, aztán semmi. Olyan hasfájás, mintha meg akarna jönni, a cicim olyan érzékeny volt, hogy az nem kifejezés, a bimbóudvarom meg hirtelen akkora lett, mint egy "buszfelni" :). Már reggel mindig teljesen korán (szombaton hajnali 1/2 6-kor) fenn voltam, pedig világ életemben jó alvókával rendelkeztem... Az első perctől kezdve sokat jártam pisilni. Aztán a 28. napon pozitív lett a teszt! Most a 11. héten járunk.

Mennyit késik?

2008. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem semmi tünetem nem volt beágyazódásnal. de semmi.
2008. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem késik semennyit :-(

próbálkozunk

2008. dec. 22. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi tünet!
2008. dec. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!