Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step, megnéznétek? Halvány...

One step, megnéznétek? Halvány pozi, de nem hiszem hogy terhes vagyok. Volt már akinek lett ilyen halványan pozitív a 10-es érzékenységű tesztje, de mégsem volt babás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 12:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsonak,neked kimutatta előtte?
2010. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kimutatta. Szerdára nem vártam, vasárnap reggel már egyértelmű pozitív lett a teszt. De már napokkal előtte is iszonyat halványan látszott.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ilyen volt anno, én a mensi elmaradásának napján teszteltem 10-essel hasonlót. Egy hét múlva már szép erős csíkom volt, most pedig egy 22 hetes kis magzat-kislányom. Remélem, veled is hasonlóképpen lesz, 5-6 nap múlva tesztelj megint,addig nem sok értelme van, mert nem nő olyan gyorsan a HCG. Pihenj és egyél sok vitamint!


Egy kalappal!

2010. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Két nap múlva uj teszt.Ha erősödik akkor ez is pozitiv,de ha nem akkor sajnos szellemcsík.

Nekem is volt már ilyen...


Drukkolok++++++++

2010. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Holnap újra tesztelek,köszi a válaszokat
2010. szept. 27. 08:48
 16/18 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2010. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!


elsö tsztnél nekem is alig látszott a csík,három nap mulva,erős csik volt,azóta 7 hós a kisfiam!:)

2010. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na meg van mar az ujabb teszt?
2010. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!