Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a nemvárt...

Lehetséges, hogy a nemvárt után 6 nappal még mindig negatív a teszt? ( reggeli első vizeletből )

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az már majdnem 1 hét szerintem ki kellene mutatnia ha baba van a dologban. Hány naposak a ciklusaid? Lehet később volt a pé-d nem?
2008. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3án volt pém, 27 naposak a ciklusaim, 17én kellett volna megjönnie.
2008. dec. 22. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

En ugyanigy jarok. Ovulaciom 2 hete volt (elvileg, mar gondolkozom egy ovulacios teszten...) es tegnap kellett volna megjonnie, a ma reggeli teszt negativ volt. Viszont 1.5 hete 2 napkozbeni tesztem is pozitiv lett, hogy miert nem tudom.

Nalam a fura az, h miota probalkozunk babaval, aug.kozepe ota mensim felborult. Eloszor 9, majd 5 es 2 napot kesett. Most is a 2.napnal tartok. Egyszeruen nem ertem. A tablettat 1 eve fejeztem be, rendesen megjott 28-29 napra aug.elott mindig, ha egy napot is kesett, elojele mar azert volt. Volt mar ilyen valamelyikotokkel? Kicsit aggodunk, h miert nem jon ossze mar, tudom van akinek evekig kell varnia, de hatrahajlo a mehem.

Irjatok!

2008. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt után 17 nappal mutatta ki!
2008. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én is ebben a cipőben járok,annyi különbséggel hogy nekem heteket késik.Legdurvább augusztusban volt 6 hét késés.Akkor doki hozta meg.2 hónapja cickafarok teát iszom,és az utolsó mensim csak 1 napot késett.Remélem sikerül a teával beállítani?!?
2008. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azaz nem jott meg es 17 nap mulva voltal terhes?! Es ovu idoszakban hajtottatok ra? Mi foleg akkor, mivel nem elunk am napi 5x szexualis eletet, csak heti 2-3x egy alkalommal. Lehet ez is a gond. :(

A teakrol masoktol egy masik oldalon is jokat hallottam, asszem ki is fogom probalni oket.

Cickafark 2x2dl naponta a ciklus 1.feleben, majd pastfu tea u.igy a 2.feleben. Tudom, h jo, ha szedsz magzatvedot elotte 3 ho-val, amit en mar jul. ota szedek. :(

Az Elevitrol igen jokat hallottam otthon.

2008. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma vettem ovutesztet. Azon gondolkoztam, h mint tudjuk nem csak az ovukor lehet teherbeesni, hanem barmikor. Akar menszesz alatt is, mint tudjuk. Tehat, lehet nekem nem az ovukor jott ossze a baba, es ezert nem mutatja a teszt. Nem tudom. Ha egy het mulva sem jon meg, csinalok meg egyet.

Ami rendkivul erdekes, h dokinal is voltam, mert ugy ereztem, h sok a savam, neha kifejezetten hanyingerem volt, nem tudtam megmaradni buszokon. Es ugy 5 napja semmi. Nem szedek ra semmit.

2008. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!