Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt mensi előtt 3-4...

Nem várt mensi előtt 3-4 nappal a hő 36,8 az jó, vagy ettől még feljebb kellene mennie ha baba van?

Figyelt kérdés
3 napja emelkedett 36,2-ről ennyire és azóta ezt tartja. Ez az első hónap hogy próbálgatom a hőmérőzést és nemtudom hogy terhesség esetén mennyire emelkedik meg. Irnátok tapasztalatokat? Ugyanigy 3-4 napja megjön érzésem van,és naponta többször megszédülök.
2008. dec. 22. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Még elég rövid ideje méred a hödet, de ha 3 nappal ezelött 36,2 -röl felugrott 36,8-ra, akkor lehetett szerintem a peteérésed. Lehet, hogy nálad ez már jó. Ez mindenkinél más, nálam 37,0 ! Viszont, ha 3-4 nap múlva kellene megjönnie, akkor már fejben számolva is rövid lehet a ciklusod második fele.

Most két lehetöség van, vagy ebben a hónapban késöbb volt a peteérésed, s ezért nem is jön meg 3-4 nap múlva. Vagy ha mégis megjön, akkor rövid a ciklusod második fele. Ez a megjön érzés minden hónapban jelentkezik (hány nappal a mensi elött)?

De hogy több kiderüljön, tovább kellene höméröznöd.

2008. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát az az igazság hogy 3 hónapja volt egy missed ab. műtétem és azóta volt egy 30 napos és legutóbb egy 26 napos ciklusom. Az utóbbi előtt egy két nappal fájdogált a hasam alja és a derekam. Most ez lenne a harmadik mensim de már jó pár napja érzem is a tüneteket,és hát elvileg még napok vannak hátra. Most a szédüléseimet nem tudom hová tenni hogy miért lehet. Ha netán rövid a ciklusom második fele az pedig nem jót jelent igaz? De viszont 12-17 közé esett elvileg a pé-m és akkor éreztem is a hasszurkát stb...
2008. dec. 22. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan 35 vége, 36 eleje volt a hőm és mégis babás vagyok, ugyhogy nekem nem jött be a hőmérőzés! :)
2008. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsö vsz. vagyok! Szerintem hömérözz tovább, figyelgesd magad. Én úgy gondolom, hogy most van újra beállóban a ciklusod. Nemsokára biztosan rendben leszel. S gondolj arra, ha már egyszer sikerült teherbe esned, másodszor is sikerülni fog. Adj egy kis idöt a szervezetednek!

Minden jót kívánok!

2008. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!