10 napja késik a mensim, voltam orvosnál és csak annyit mondott hogy megvastagodott a méhnyálkahártyám. Most lehetett peteérésem vagy nem?
Figyelt kérdés
cisztám nincs.a melleim fájnak meg állandóan aludnék.2008. dec. 21. 19:12
1/11 anonim 



válasza:





Szia! Előszőr nekem is csak a vastag méhnyálka hártyát látta a doki! De a tesztből tudtuk h babás vagyok! VAn pozi teszted??? Csinálj! Drukkolok!
2/11 A kérdező kommentje:
már megvettem ma gravi-hcg-t reggel megcsinálom.
2008. dec. 21. 19:19
3/11 anonim 



válasza:





Ok! De hidd el most is kimutatja ha megcsinálod! Énse reggel csináltam!!!!!!!!:)Sok sikertz! HA véletlen megcsinálod írj ám azonnal:)!
5/11 anonim 



válasza:





szia,én 6 nap késéssel du-n teszteltem és nekem is kimutatta:) szorítok:)
6/11 anonim 



válasza:





ugyanilyen teszttel csináltam 5 nap késés után délután. pozitív lett. kívánom hogy legyen neked is az!
7 hós kisfiú anyukája
7/11 A kérdező kommentje:
Két napja csináltam egy gabrielt és negatív volt.én a peteérést kétlem, hogy ennyit késik hogy egyáltalán volt-e?
2008. dec. 21. 20:34
8/11 anonim 



válasza:





csináld meg, ha terhes vagy kimutatja.. majd írd meg.
9/11 anonim 



válasza:





Szia! Mizu teszteltél?? Írj!
1.válaszoló
10/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem de annyira halványnak látszik a második csík hogy lehet hogy csak én képzelem oda majd szerdán csinálok mégegyet.ma pld.van krémes fehérfolyásom volt fájdogál a hasam álmosnak álmos vagyok állandóan. nem tudni mi lesz.
2008. dec. 22. 20:18
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!