Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan előfordulhat, hogy van...

Olyan előfordulhat, hogy van megtermékenyülés, csak nem tud beágyazodni?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges ilyen akkor ilyen esetben van valamilyen tünete? Már régóta szeretnénk babát, de eddig nem jött össze. Peteérésem van mivel azokon a napokon folyásom van és kicsit görcsölgetek is. Most is késett jó pár napot a mesim, se sajna nem vagyok babás. A cickafark+palástfű tea segíthet a beágyazódásnál?
2008. jan. 2. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia..sajna sokat es okosat en sem tudok mondani csak amit hallottam masoktol.Tobb szemelytol is hallottam, hogy elofordul megtermekenyites de beagyazodas nem...ennek is oka van...vagy tul rovid a ciklus es nincs ideje beagyazodni vagy a mehnyalkahartya nem eleg vastag ahoz, hogy megtapadjon es egyszeruen kiurul...

Szerintem ezt kerdezd meg a nodokitol..tudjak a valaszokat es a gyogyitast is. Sok sikert kivanok.

2008. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos, ilyen is előfordul, és nagy tünete nincs, egyszerűen csak megjön.
2008. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is babát szeretnék,szedtem először clostit,a mensim 3dik napjától,de 4dik nap után már nem véreztem,pedig 5-6 napig szoktam menszizni.Utána vissza mentem a dokihoz,injekciót kaptam,h megrepedjen a tüsző.Tegnap voltam nála megint és mondta h megrepedt a tüsző,de h be is ágyazodjon,sárgatest hormont irt fel(duphaston) a neve.Nem tudom te voltál e dokinál,de megkérdezheted,h mi a véleménye,én megbizom a dokimban.Remélem tudtam segiteni.
2008. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!