Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér folyás a ciklus 10 -dik...

Fehér folyás a ciklus 10 -dik napján mit jelent?

Figyelt kérdés

Már pár napja van fehér sűrű folyásom szagtalan,fáj egy picit a derekam meg szúr a petefészkem nem régen volt meg a menzeszem de csak 3 napig a harmadik napon alig alig,

augusztusban terhes voltam de akkor is megjött rendesen

és egy héttel menzesz után pozitív lett a tesztem sajnos műteni kellett és altatás miatt elment a babám 8 hetes volt

lehetséges hogy most is terhes vagyok csak későn volt peteérésem és ezért jöhetett meg?


2008. dec. 21. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nagyon sajnálom, ami veled történt!

Nekem peteéréskor, a ciklus 14. napja körül szokott lenni sűrűbb, fehéres folyásom, de semmi olyan tünet nem kíséri, amit te írtál, ezért talán beágyazódási folyás is lehet.

Viszont amikor terhes lettem, az utolsó mensim nekem is rövidebb és kevesebb mennyiségű volt a szokásosnál, de csak azon a napon teszteltem, amikor következőre meg kellett volna jönnie, rögtön pozitív is lett.

Én a helyedben mindenképp vennék egy tesztet, valami magas érzékenységűt, pl. Clearblue azt hiszem.

16 hós kislány anyukája

2008. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!