Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-al teherbe esni? Nemreg...

PCOS-al teherbe esni? Nemreg allapitottak meg es nagyon szeretnenk babat, sajnos eredmenytelenul.

Figyelt kérdés
A meddosegibe kuldtek, ahova eleg hosszu (4-5 honap) a varakozasi ido. Addig semmi kezeles. Tudtok vmi homeopatikumot, amivel addig legalabb probalnek vmi menzit esetleg ciklust rendszerezni? Artani nem artanak biztosan. Koszi mindenkinek!
2008. dec. 21. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is PCO-t állapították meg, mondták, hogy nincs peteérésem és sajnos mostani állapot szerint nem lehet babám. A dokim azt mondta, hogy semmi gond ezt gyógyszerrel lehet kezelni és diétával. Kaptam gyógyszer, új étrend szerint táplálkoztam és 6-8 hónap múlva már a dokim azt mondta a leleteim láttán, hogy jöhet a baba és jött is:-) Nagyon szorítok Nektek, tudom most min mentek át.

Boldog ünnepeket!

2008. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Bocsánat annyi kimaradt, hogy homeopátiás szert nem tudok. Én azt a gyógyszert szedtem amit az orvos adott a diagnózis felállítása után. Ez rendbe tette a hormonjaimat, beállította a mestruációmat és mivel volt rajtam túlsúly az is lement.
2008. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen valaszod, remelem hamarosan nekunk is megoldast talalnak a problemara. Eleg szomorkas vagyok e miatt, de probalok pozitiv maradni. Neked is nagyon boldog, bekes unnepeket es babas sikerekben gazdag uj evet:-).
2008. dec. 21. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi most "végeztünk" a meddőségiben, nekem ott állapították meg a pco-t. Gyógyszert kaptam, ami csökkenti az inzuilinszintet és napi 170g-os szénhidrátdiétát kell tartanom. És igenis van remény, nem is kicsi. :-) Hogyhogy 4-5 hónapot kell várni??? Hívtad őket és az első konzultációra akkorra kaptatok időpontot?
2008. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nek is Pco-m van, a nyáron állapították meg, de érdemleges kezelést csak most decemberben kaptam.Kezdtük duphastonnal(h megjöjjön) aztán clostylbegyttel, (h a tüsző megérjen), az rendesen meg is érett 18mm-esre, aztán kaptam tüszőrepesztő szurit.Elvileg megrepedt, és most csütörtökre (nem) várom, h megjöjjön....
2008. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem igazán tudok neked homeopátiás gyógyszert ajánlani,de leírom, hogy velem mi történt, hátha segít neked is és minden PCOS-nak!Szóval nekem már vagy fél éve nem volt peteérésem, sem mensim.Ha volt is mensi,azt csak gyógyszerrel lehetett meghozni.A dokim elküldött terheléses inzulinvizsgálatra, ahol kiderült, hogy cukorbeteg vagyok.A dokim azt mondta,hogy csökkentsem a szénhidrát bevitelt+mozogjak sokat és próbáljak meg lefogyni.Egy hónap alatt sikerült 5 kilótól megszabadulni.Minden másnap tekertem 10 kilómétert szobabiciklin+diétáztam.És ez az 5 kiló minusz meghozta az esedményét.Csodák csodájára terhes lettem.El sem mertem hinni.Igaz sajnos elment a babám 7 hetesen(üres volt a petezsák),de a dokim azt mondta, hogy ne aggódjak, már ez is nagy eredmény,hogy sikerült teherbeesnem.Próbálom így felfogni. Elhatároztam hogy januártól újra diétázom és tornázom.Hátha mégegyszer sikerül!Ezt csak azért írtam le, hogy soha nem szabad feladni, mindig van remény, csak tenni kell valamit a siker érdekében!!!Valamit valamiért!
2008. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen lanyok, jo tudni, hogy nem vagyok egyedul es hogy van remeny:-). Nalunk a helyzet, hogy januartol nincs menzim, vagyis csak gyogszerrel. Az orvosra meg sajnos varnunk kell, lehet honapokat, mert sajnos nem otthon elunk... De remelem egyszer mindannyiunknak sikerul egyszer a baba! Ami nalam furcsa, hogy a sulyom normalis, nincs feleslegem. Vagy lehet azert a dieta segitene? Koszi meg egyszer mindenkinek. Ha akartok tanacskozni, irjatok privit:).
2008. dec. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!