Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap mulva kellene megjönnie,...

2 nap mulva kellene megjönnie, de a terhesség tüneteit érzem, bár még teszetet nem csináltam. Az normális, ha átlátszó v tejszínü váladék jön belőlem? Vagy ez azt jelenti, hogy mégse vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Most is hányingerem van, meg olyan érzésem, mintha meg akarna jönni.
2008. jan. 2. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is éreztem a tünteteket, jókor is voltunk együtt, késett is, de tegnapra utolért sajnos a piroska...nekem is tejszerű-színű volt a folyásom és a hőm meg 36,8. Így tudtam hogy meg fog jönni csak idő kérdése...Várjál pár napot 4-5 és utána tesztelj. Drukkolok!
2008. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy csak annyira szeretnéd, azért érzed a tüneteket. Várd meg a menszi nem várt időpontját, és ha nem jön januárban mikulás, csinálj tesztet. Azért szorítok, mert én is pont így voltam, 4 nappal a menszi érkezése előtt lettem + tesztes. Lehet, hogy babát vársz:) Ha nem bírod ki, vegyél nagy érzékenységű tesztet, de ha negatív, ne keseredj el. Még korai lehet:)

Szorítok!!

2008. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én is éreztem a terhességi jeleket, még a mensi előtt, és nagyon boldog voltam, elsőre sikerült a baba. A jelek semmi korábbihoz nem voltak hasonlíthatóak, szerintem ezt megérzik a nők. Várd meg a mensi esedékes napját, próbálj ki egy tesztet. Nekem már akkor erős második csík volt rajta. Ha negatív esetleg, akkor várj pár napot, mert lehet, hogy nem középidőben, hanem kicsit később fogant. Nagyon drukkolok!!

2008. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!