Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap leszek a 28. napomon,...

Holnap leszek a 28. napomon, a ciklusom 31 napos szokott kb lenni. Holnap csinálhatok 20-as érzékenységű tesztet?

Figyelt kérdés
Tünetem nem sok van, egyik nap repkedek a boldogságtól ok nélkül ma estem meg olyan ingerült és puffogós vagyok hogy csak na, ok nélkül. Semmi sem tetszik.... A folyásom (ami még ilyen soha nem volt) fehér testápolós (nem tudtam hogy az milyen eddig). A hasszurkálás már kevésbbé van, inkább megjövős de nagyon enyhén. A hőt nem mérem mert ebben a hónapban "feladtam" az egészet. Még azt sem tudom mikor volt pé-m de azért voltunk együtt a lehetséges alkalmakkor... Szerintetek? Lehet baba?
2008. dec. 20. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szia lhete baba de sztem tesztet még ne csinálja majd olyan 32-34 nap körül, bírd ki addig ha már vártál ennyit...én meg már ha késik akkor se tesztezek mert teljesen kiábrándultam már, mindig csalódok...sok sikert mielőbbi babát kívánok nektek:)
2008. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A teszttel már én is úgy állok hogy úgyis nega lesz, így ha meg is csinálom nincs veszteni valóm max 500 Ft mert eddig mindíg nega volt és én is csalódtam.... Van itthon 2 db, az egyiket holnap a másikat 1 hét múlva megcsinálom. Ha már megvannak... Persze csak ha nem jön meg!


Én babaáldást kívánok Nektek! És Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 20. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett az eredmény?
2008. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NAgyon halványan de van 2. csík! Pár nap és remélem erősödik, mert látható valami de nagyon halványka.
2008. dec. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!