Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos hogy lesz pe-m? Ez a...

Biztos hogy lesz pe-m? Ez a masodik honapom fogamzasgatlo nelkul es tervezzuk a babat, de en feltem attol, hogy pe-m sem lesz a bogyoszedes utan. Tobb mint 10 evig mergeztem magam vele. Annyi ilyen rosszat olvastam mar itt is.

Figyelt kérdés
Ez a 15. napom es ma az ovuteszten vegre megjelent a masodik halvany csik. Ez azt jelenti, hogy par napon belul tutira lesz pe-m vagy nem biztos? Persz az elkovetkezo napokban tesztelni fogok minden nap. De ez ugye jo jel!?
2008. dec. 20. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjelent a másodkik vonal is, de csak halványan az nem elég. Erős két vonalnak kell lennie. És este tesztelj mindíg, ne reggel! Valamint mérd a hődet is mellette és így biztosra tudod majd mikor volt pé. Valamint, attól mert még volt pé-d nem biztos hogy van tüszőrepedésed is. Ez pedig ugye szintén nagyon fontos tényező. Mérdd a hődet és így mindkét kérdésre választ fogsz kapni! A hőmérés reggel még az ágyban, viszonylag azonos időben történjen digitális hőmérővel. Remélem segítettem.
2008. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszt! ha megjon, elkezdek homerozni is, az a biztos! addig pedig remenykedunk!!!! :-)
2008. dec. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!