Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. műtét után volt...

Missed ab. műtét után volt már két menstruációm. Lehet már most újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Műtét után voltam 6 hetes kontrollon és az orvos mindent rendben talált. Azt mondta egészséges vagyok. Volt már valaki aki ilyen műtét után 2 hónappal újra terhes lett, és sikerült egészséges babát várnia?
2008. dec. 20. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem két hete volt missed ab-om. Én rá 1 hétre mentem dokimhoz controllra és már akkor minden ok volt, sőt pont ma van peteérésem is. Már akár most is teherbe eshetnék, de megvárom az első mensit és mi utána próbálkozunk. Dokim szerint simán teherbe eshetek elsőre, csak 1 mensit kell várnunk. Amúgy azt mondják ilyenkor sokkal könnyebb teherbe esni, akár elsőre is sikerülhet, szóval hajrá:)
2008. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SziA!Nekem azt mondta a doki hogy két menszesz után nyugodtan próbálkozhatunk!Nekem még egy hátra van,így a kérdésed második felére nem tudok válaszolni!Amúgy sok sikert!
2008. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem márciusban volt missed AB-m, kétszer megjött,harmadjára már nem:))Most 28 hetes vagyok, eddig mindent rendben találtak,remélem így is marad.Sok sikert!!
2008. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Mivel nekem már volt a műtét óta két menstruációm ezért már szeretnénk újra próbálkozni. Biztos akartam lenni benne hogy másnak is sikerült másodszorra. Sok sikert nektek is.
2008. dec. 20. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én pontosan így jártam! 7 hetes terhesen elhalt a magzat, be kellett fejezni a terhességet. Nagyon megviselt lelkileg, nem is gondoltam, hogy ez előfordulhat. Mivel az orvosom azt mondta, hogy ilyenkor úgysem jöhet létre egyből terhesség, szabadon szerettük egymást. A műtét után 2 héttel újra peteérésem volt, és terhes is lettem. Nagyon féltem, hogy baja lesz a babának. De minden jól alakult. Lett egy gyönyörű kisfiam, aki most 5,5 éves. A terhesség alatt minden rendben volt, 41 hétre született császárral és 3,4 kg-val. Sok sikert neked!
2008. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszadónak: Gratulálok! A vetélés és a műtét engem is megviselt, de már nagyon szeretnék kisbabát. Úgy érzem készen állok, hogy újra megpróbáljuk. Remélem nekem is összejön és egészséges babát szülhetek a férjemnek.
2008. dec. 20. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanebben a helyzetben vagyok/voltam mint te. Két mensit vártunk meg miss ab után, utána elkezdtünk próbálkozni, és már van egy pozitív tesztem!

Kívánom, hogy neked is mihamarabb sikerüljön, nagyon jó érzés, főleg olyan dolgok után, amin te is/én is/és nagyon sok mindenki keresztülment.

Tényleg sok helyen olvastam hogy ilyenkor könnyebb teherbe esni...

2009. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak gratulálok!!! Teljes szívemből kívánom, hogy minden rendben legyen. Én is a legjobbakat remélem. Két hét múlva csinálhatok tesztet. Izgulok kicsit. Mindenkinek sok sikert!
2009. jan. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!