Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 19-től január 1-ig...

December 19-től január 1-ig volt meg a menstruációm. Elkezdtem szedni az Elevitet. Mikor lesz peteérésem? Vagy egyáltalán most hogy számoljam?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen hosszú mensid van? Hány naposak a ciklusaid? Erről nem írtál, így elég nehéz bármit is mondani. Elvileg az első mensinaptól számítva a 14. napon van peteérés a normális ciklusúaknál, de hát itt szerintem lehet csúszás. A legjellemzőbb, hogy alhasi fájdalmak, szúrásokat érzel aznap, és nyúlós bőséges fehérfolyás jön belőled. Ha ez megvan, tuti, hogy aznap ovulálsz.
2008. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hosszú vérzéseid vannak, érdemes mérned a reggeli (ébredési) hőmérsékletedet. Azon is látszik a peteérés, mert olyankor felemelkedik a reggeli hőd.


Itt sok adatot találsz a peteérés meghatározásához:


[link]

2008. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben már orvoshoz fordultam volna. Nálam csináltak egy olyan vizsgálatot, hogy kétnaponta hasiUH-val nézték meg hogy mikor lehet peteérésem. Szerintem konzultálj a dokiddal.
2008. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!