Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a reggeli vizelet bőséges...

Ha a reggeli vizelet bőséges akkor az torzíthatka az eredményt? Előfordulhat, h hígabb a pisi ezért csak nagyon halvány a teszt első pisibol?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 06:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ha vmi miatt nem marad meg akkor ilyen korai szakaszban semmit nem tudnak tenni érte. Volt már 2 elhalt terhességem, volt hematomám, feküdtem hetekig, aztan végül csak nem fejlődött, volt egy kémiaim is. Attól, hogy ilyen korán vervetelen megállapítás, hogy kevés a HCG semmi nem fog történni, nem tudnak HCGt adni és életben tartani egy életképtelen embriót ha éppen rosszul fordulnak a kromoszómák.
2022. jún. 28. 09:52
 12/24 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie és mennyire halvány a teszt?Nekem 3 napja késett mikor csináltam tesztet.Nem reggeli első pisi volt és szép erős pozitív lett.A két csík egyforma sötét színű.
2022. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hivatalosan tegnap, és tegnap készül a teszt is, viszont erősen gyanítom h később volt az ovulációm, mert a nyák alapján 14. nap helyett 17-18. nap körül lehetett (ekkor volt bő és tojasfeherjeszeru) szóval eszerint viszont kb. 10-11 dpo körül lehetett érzékennyel. Ha nem késett akkor viszont sanszos, h kemiai.
2022. jún. 28. 10:29
 14/24 anonim ***** válasza:

Pont arra lenne jó hogy 3 nap alatt eldől h kémiai vagy próbál fejlődni,és te nem agyalsz tovább.nyilván nincs biztosíték ,hogy végig is megy a folyamat.

Nekem dpo 10-11.nél már erős a 10es teszt. De nekem sem maradnak meg!

2022. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk érdekes ez az ovulációs nyák.Nálam is szokott lenni bőven ovu környékén.Na ebben a hónapban nem volt,gondoltam ovu se lesz.És most itt vagyok utolsó menzi szerint 5 hetes terhesen.

Ha tegnap kellett volna megjönnie és volt egy halvány teszted holnap reggel csinálj egyet.Akkor már bőven fogod látni erősödött-e a csík.

2022. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 2 naponta duplázódik a HCG ezért a menstruáció elmaradásakor vagy előtte pár nappal kell reggeli első vizeletből csinálni. Ha már késik akkor jó a délutáni is mivel több a HCG is. Egyértelmű hogy minél több a hormon annál erősebb lesz a csík.

Ilyen egyszerű. Nem torzít itt semmi semmit.

2022. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is pont erre a kérdésre keresgéltem a választ, de nem találtam. Nekem vasárnapra lett volna esedékes. Hétfő délután 2 csíkos volt a teszt, de nem tudtam eldönteni nem valami száradási csík-e, mert elég vékonyka volt. Úgyhogy másnap reggel csináltam újat, mondván reggeliből majd egyértelműbb lesz, de halványabb volt. Kedden vettem egy érzékenyebb tesztet, délután az elég szépen mutatta a 2 csíkot. Ma reggel megcsináltam ugyanabból a fajtából a másikat, csak kíváncsiságból és megint mintha halványabb lett volna… jövő szerdára van időpontom az orvoshoz, majd ott kiderül. Az első gyerekemnél ilyenkor már szép erős vonalak voltak amúgy.
2022. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Drukkolok kedves 17,azota nekem is lett egy kicsit erősebb, szóval reménykedem én is :) am volt aki írta h a délutáni vizeletbol vmiert jobban mutatta
2022. jún. 29. 19:27
 19/24 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, ma voltam dokinál, menzesz alapján 5+6-nak számolta, de nem látszott semmi az ultrahangon. :( Pedig azért gondolom ilyenkor már valaminek kellene lennie. A doki szerint elképzelhető, hogy csak később fogant, de nem tudom… nem vagyok annyira pozitív. Holnap megyek hcg-t nézetni vérből.
2022. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Menzesz szerint nekem 5+6 hetesen petezsák volt és szikhólyag.Pulzálás még nem.Hacsak nem jóval később fogant petezsákot ilyenkor már látnia kellett volna.Hüvelyi vagy hasi ultrahang volt?
2022. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!