Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dohányzás mennyire befolyáso...

A dohányzás mennyire befolyásolhatja a babó jövetelét? Olyasmire lennék kiváncsi akiknek jó ideig nem jött össze majd lerakta a cigit és sikerült.

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismertem egy házaspárt, akik részt vettek egy tisztítókúrán, tehát a cigit is letették és azonnal terhes maradt a felesége.

Mindenképp jó, ha leszoksz.

2008. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tettem le amikor terhes lettem. Sokaknál nem befolyásoló tényező (környezetemben látom-tapasztalom).
2008. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én áprilisban tettem le a cigit, vártunk egy pár hónapot a párommal. 10 napja teszteltem pozitívat. Szerintem érdemes előtte egy kicsivel. Én jobban éreztem tőle magam, hogy tudtam, a szervezetem is felkészítem a csöppségre. Sok sikert!
2008. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első terhességemnél letettem a cigit azonnal baba lett, sajna ő nem maradt velünk. a másodikkal hónapokig próbálkoztunk,persze cigiztem, aztán letettem, megnyugodtam, s most megint pozitív a teszt. hihetetlen.
2008. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!