Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy megjön a...

Létezik olyan, hogy megjön a havibajom rendesen és közben terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,van ilyen.
2008. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De olyankor is rendesen megvan?
2008. dec. 19. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
olyankor nem rendesen van meg!kevesebb és rövidebb ideig tart!barátnőmnek pl csk halvány rózsaszín volt 3 napig!
2008. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első hónapban rendesen megvolt. Második hónapban nem rendesen, és akkor inkább barnás volt.
2008. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjem első feleségének rendesen megvolt. Ezért eszükbe sem jutott, hogy terhes, csak elmentek orvoshoz, hogy miért nem sikerül már.

Akkor már 20 hetes volt...

Mivel babaprojekt közepén voltak, biztosra veszem, hogy gondolt volna terhességre, ha kicsit kevesebb a vér, de úgy jött neki, mint ahogy rendesen szokott.

Utána össze-vissza vizsgálgatták, hogy honnan jöhetett az a sok vér, nem találtak semmit. A gyerek egészséges lett, az asszonynak sem lett baja.


Szóval igenis van ilyen, de szerintem nagyon ritka.

2008. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!