Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az a bizonyos szellemcsik ?

Ez az a bizonyos szellemcsik ?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 29. 19:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%

Igen vagy nem

Van akinek erősödik van akinek nem

Holnap után csinálj reggel egy predit és kiderül

2022. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát jól van de amúgy ez is predi mert ha baba akkor erősödni kéne 2 nap múlva?
2022. máj. 29. 19:38
 3/27 A kérdező kommentje:
Mire érted hogy van akinek erősödik és van akinek nem?
2022. máj. 29. 19:38
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Megint a predi bizonytalansága:D Várj 2-3 napot és próbáld egy másikkal pl.Facelle vagy Livsane Benu-s teszt de ezt a predit hagyd mert rengeteg ilyen kérdés van mert sok nőnek akkor is csíkos mikor nem is terhesek szóval nem túl megbízható.Én sosem vettem még mert drága és megbízhatatlan ahhoz képest hogy mekkora marketingje van:D Vagy rendelj online Clearblue-t mert úgy nem annyira drága ha egy akciót kifogsz és sokkal megbízhatóbb mint ez a teszt.Késik már?
2022. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Predivel csinálj mert ha 3 percen belül nincs ott semmi 2 nap múlva nem vagy terhes.

A predi tuti csak nem kell 3 perc után nézegetni meg ha megszárad.

Max 5 perc és kuka

2022. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ma holnap nem kéne meg jöjjön.

És el telt jó pár perc mire ki jött több volt mint 8/10 perc mert még csináltam valamit pár percet aztán munka után mire haza mentem ilyen volt

2022. máj. 29. 20:02
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Negatív
2022. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 7 nappal mensi előtt volt ilyen mikor terhes voltam, de 3 percen belül látszott.
2022. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az ilyen csík mindig negatívat jelentett. Nézegettem én is, meg fotózgattam ilyen szögből, olyan fényben, hogy hátha, de igazából sosem lett jobb és mindig megjött utána.

Amikor terhes voltam, akkor a predinél kb ahogy láttam kúszni felfelé a nedvességet, már egyből kirajzolódott mindkét csík. Nagyjából így a kontrollal együtt. Szóval amikor egyből nem látszott semmi, akkor nem volt soha pozitív. Viszont amikor látszott, akkor az mindig bejött eddig. De ezek a csíkok mindig erősek is voltak, legutóbb majdnem erősebb is volt, mint a kontrollcsík, és kb akkor teszteltem mint most te, így a nemvárt környékén.

2022. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És ha hamarabb teszteltünk ?
2022. máj. 29. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!