Gaboca3 kérdése:
A ciklus 16.napján,tehát elvileg 2 napja volt az ovulációm mennyi az esélye a teherbe esésnek? Párom elment bennem,ő se így tervezte,gyógyszert nem szedek már változókor elején vagyok egy ideje. 4 gyerek mellett érdekes lenne újabb... :)
Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 10:27
2/3 anonim válasza:
Elég jó esélyed van.
Ritkán adódik ilyen, de most kénytelen vagyok leírni: ha megszületik, őt Nagy Esélynek nevezd el!
Egy ilyenről hallottam, ahol a nőnek nem lehetett gyereke sokáig, aztán a 60-hoz közelítve egyszer csak az orvos egy rutinvizsgálat után küldte volna abortuszra.
Na, amit ott kapott tőle, azt nem tette a kalapja mellé.
Szépen megszülte a gyereket, és azóta is boldog.
3/3 anonim válasza:
Azért változókor elején olyan nagyon nem esélyes, de azért lehet.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!