Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy eddig...

Miért van az hogy eddig mindig 27-28 napra jött a menzeszem, két hónapja meg 30-32 napra?

Figyelt kérdés
Soha mióta menstruálok (26 éves vagyok)nem késett!És nagyon idegesít hogy ezt csinálja mert babát szeretnénk és 28. nap után mindig reménykedem, hogy "na most tuti sikrült" (mert ugye mindig pontos volt a menzeszem), erre megjön a 32. napon,És ilyenkor persz egy világ omlik össze bennem, hogy mégsem.Miér bolondult most meg a menzim?
2008. dec. 18. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hormonális ok...mi is tesót szeretnénk s nem akar jönni....na s gondold el mikor nekem volt h 41 napra jött meg na akkor mit éreztem...átérzem bajodat sajna minden hónapban én is ezt élem meg...:(de bízzunk h már baba jön lassan:)
2008. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős, én az idei évet és a babaprojektet így kezdtem, csak egyből 40 naspos lett a ciklusom a 28 helyett. A lényeg, h ne görcsölj a babán. Sajnos a psziché sok mindenre képes. :((((
2008. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tényleg sokat számít a psziché. ahogy itt is látom rengetegen irják hogy mihint babát akarnak borul a rend.
2008. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!